Strona główna » Taśmy » Uszczelki

Uszczelki

Uszczelki w naszej ofercie:

1P17xx

Uszczelki EPDM służą do niwelowania drgań oraz zabezpieczania przed kurzem, powietrzem, wilgocią. Są odporne na działanie kwasów, chemikaliów, olejów, promieni UV, temperatury, grubość od 1 mm do 10 mm.

Uszczelki EPDM wykorzystywane są w wielu branżach: budownictwo, automotive, reklama, produkcja maszyn i urządzeń, lotnictwo, marine, fotowoltaika. Samoprzylepne uszczelki EPDM używane są do izolacji okien, dachów i tarasów.

Epat Sp. z o.o. to polski producent uszczelek EPDM. Zapewniamy wysoką jakość i szeroki wybór wariantów naszych produktów. Jako producent uszczelek EPDM możemy przygotować produkt na specjalne zamówienie.

Zapytaj o produkt

1P11xx

Uszczelniające pianki PE, występują w kolorach białym i czarnym w różnych grubościach (od 0,8 mm do 6 mm). Amortyzują wibracje i tłumią dźwięk. Epat Sp. z o.o. to polski producent uszczelek różnego rodzaju. 

Uszczelki PE to dobre rozwiązanie jako izolacja termiczna, akustyczna i antydrganiowa. Stosowane są jako uszczelnianie połączeń pomiędzy ściankami działowymi i konstrukcjami działowymi, połączeń między okładziną ścienną i konstrukcją właściwą. Uszczelki PE używana są jako uszczelki międzyszybowe i do uszczelniania okien oraz drzwi. Ponadto uszczelki ze spienionego polietylenu wykorzystuje się przy produkcji kolumn głośnikowych do wygłuszania obudów.

Zapytaj o produkt

1WFxxx

Uszczelki filcowe. Jako producent uszczelek możemy wykonać uszczelki filcowe w wielu kolorach, o różnych grubościach, o różnej sztywności i twardości – w zależności od potrzeb klienta. Samoprzylepne uszczelki filcowe świetnie sprawdzają się jako złącza konstrukcyjne, izolacja cieplna czy elementy wygłuszeniowe. Taśmy filcowe od polskiego producenta usczelek to pewny produkt wysokiej jakości.

Zapytaj o produkt

1K3010

Samoprzylepne uszczelki korkowe są bardzo wytrzymałe, elastyczne, odporne na działanie smarów, olejów, paliw, gazów i wielu innych substancji chemicznych. Uszczelki korkowe stosuje się jako izolację cieplną lub akustyczną. Są estetyczne i współgrają z wieloma materiałami. 

Zapytaj o produkt

Uszczelki butylowe

W swojej ofercie posiadamy uszczelki butylowe w formie taśm dwustronnych, w formie laminatów z aluminium (alubutyl), laminatów z włókniną oraz sznurów butylowych. Uszczelki butylowe uważane są za jeden z najlepszych materiałów uszczelniających dostępnych na rynku (tworzą warstwę hydroizolacyjną).

Uszczelki butylowe uszczelniają włazy, studnie, instalacje deszczowe itp. W samochodach uszczelki butylowe znajdziemy w wielu miejscach — w drzwiach, podłodze, bagażniku, nadkolach. Używane są przy uszczelnianiu przyczep kempingowych, kamperów, autobusów i łodzi. Uszczelki butylowe to niezbędny element przy produkcji akcesoriów dachowych. Nie należy mylić uszczelek butylowych z uszczelkami gumowymi, to inny materiał.

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!