Strona główna » Taśmy » Uszczelki

Uszczelki

Uszczelki w naszej ofercie:

1P17xx

Uszczelki EPDM służą do niwelowania drgań oraz zabezpieczania przed kurzem, powietrzem, wilgocią. Są odporne na działanie kwasów, chemikaliów, olejów, promieni UV, temperatury, grubość od 1 mm do 10 mm.

Uszczelki EPDM wykorzystywane są w wielu branżach: budownictwo, automotive, reklama, produkcja maszyn i urządzeń, lotnictwo, marine, fotowoltaika. Samoprzylepne uszczelki EPDM używane są do izolacji dachów i tarasów.

1P11xx

Uszczelniające pianki PE, występują w kolorach białym i czarnym w różnych grubościach (od 0,8 mm do 6 mm). Amortyzują wibracje i tłumią dźwięk.

Uszczelki PE to dobre rozwiązanie jako izolacja termiczna, akustyczna i antydrganiowa. Stosowane są jako uszczelnianie połączeń pomiędzy ściankami działowymi i konstrukcjami działowymi, połączeń między okładziną ścienną i konstrukcją właściwą. Uszczelki PE używana są jako jako uszczelki międzyszybowe i do uszczelniania okien oraz drzwi. Ponadto uszczelki ze spienionego polietylenu wykorzystuje się przy produkcji kolumn głośnikowych do wygłuszania obudów.

1WFxxx

Uszczelki filcowe. Jako producent uszczelek możemy wykonać uszczelki filcowe w wielu kolorach, o różnych grubościach, o różnej sztywności i twardości – w zależności od potrzeb klienta. Samoprzylepne uszczelki filcowe świetnie sprawdzają się jako złącza konstrukcyjne, izolacja cieplna czy elementy wygłuszeniowe.

1K3010

Samoprzylepne uszczelki korkowe są bardzo wytrzymałe, elastyczne, odporne na działanie smarów, olejów, paliw, gazów i wielu innych substancji chemicznych. Uszczelki korkowe stosuje się jako izolację cieplną lub akustyczną.

Uszczelki butylowe

W swojej ofercie posiadamy uszczelki butylowe w formie taśm dwustronnych, w formie laminatów z aluminium (alubutyl), laminatów z włókniną oraz sznurów butylowych. Uszczelki butylowe uważane są za jeden z najlepszych materiałów uszczelniających dostępnych na rynku (tworzą warstwę hydroizolacyjną).

Uszczelki butylowe uszczelniają włazy, studnie, instalacje deszczowe itp. W samochodach uszczelki butylowe znajdziemy w wielu miejscach - w drzwiach, podłodze, bagażniku, nadkolach. Używane są przy uszczelnianiu przyczep kempingowych, kamperów, autobusów i łodzi. Uszczelki butylowe to niezbędny element przy produkcji akcesoriów dachowych.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!