Uszczelki

uszczelka czarna na rolce tasmy

1P17xx - uszczelki EPDM służą do niwelowania drgań oraz zabezpieczania przed kurzem, powietrzem, wilgocią. Są odporne na działanie kwasów, chemikaliów, olejów, promieni UV, temperatury, grubość od 1 mm do 10 mm.

Uszczelki EPDM wykorzystywane są w wielu branżach: budownictwo, automotive, reklama, produkcja maszyn i urządzeń, lotnictwo, marine, fotowoltaika.  Samoprzylepne uszczelki EPDM używane są do izolacji dachów i tarasów.

1P11xx - uszczelniające pianki PE, występują w kolorach białym i czarnym w różnych grubościach (od 0,8 mm do 6 mm). Amortyzują wibracje i tłumią dźwięk.

Uszczelki PE to dobre rozwiązanie jako izolacja termiczna, akustyczna i antydrganiowa.  Stosowane są jako uszczelnianie połączeń pomiędzy ściankami działowymi i konstrukcjami działowymi, połączeń między okładziną ścienną i konstrukcją właściwą. Uszczelki PE używana są jako jako uszczelki międzyszybowe i do uszczelniania okien oraz drzwi. Ponadto uszczelki ze spienionego polietylenu wykorzystuje się przy produkcji kolumn głośnikowych do wygłuszania obudów.

Uszczelka filcowa biała w formie taśmy nawiniętej na bobinę. Taśma filcowa na bobinie.

1WFxxx - uszczelki filcowe. Jako producent uszczelek możemy wykonać uszczelki filcowe w wielu kolorach, o różnych grubościach, o różnej sztywności i twardości – w zależności od potrzeb klienta. Samoprzylepne uszczelki filcowe świetnie sprawdzają się jako złącza konstrukcyjne, izolacja cieplna czy elementy wygłuszeniowe.

 

Uszczelka korkowa samoprzylepna w taśmie. Naturalny kolor korka technicznego. Korek w taśmie samoprzylepnej. Taśma korkowa w rolce.

1K3010 - samoprzylepne uszczelki korkowe są bardzo wytrzymałe, elastyczne, odporne na działanie smarów, olejów, paliw, gazów i wielu innych substancji chemicznych. Uszczelki korkowe stosuje się jako izolację cieplną lub akustyczną.

 

Czarny sznur butylowy samoprzylepny z przekładką na bobinie.

Uszczelki butylowe - w swojej ofercie posiadamy uszczelki butylowe w formie taśm dwustronnych, w formie laminatów z aluminium (alubutyl), laminatów z włókniną oraz sznurów butylowych. Uszczelki butylowe uważane są za jeden z najlepszych materiałów uszczelniających dostępnych na rynku (tworzą warstwę hydroizolacyjną).

Uszczelki butylowe uszczelniają włazy, studnie, instalacje deszczowe itp. W samochodach uszczelki butylowe znajdziemy w wielu miejscach - w drzwiach, podłodze, bagażniku, nadkolach. Używane są przy uszczelnianiu przyczep kempingowych, kamperów, autobusów i łodzi. Uszczelki butylowe to niezbędny element przy produkcji akcesoriów dachowych.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o. o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System