Strona główna » Wykroje » Eurozawieszki samoprzylepne

Eurozawieszki samoprzylepne

Zawieszki wykorzystywane są do ekspozycji produktów w sklepach. Wykonywane są z przeźroczystej, wysokogatunkowej folii PVC oraz agresywnego kleju o zwiększonej przyczepności do powierzchni niskoenergetycznych (ciężkich do sklejenia).

Eurozawieszki samoprzylepne – co to jest?

Eurozawieszki samoprzylepne to coś, na co możemy natknąć się w każdym sklepie. Eurohaczyki, jak inaczej są nazywane, to elementy przeznaczone do zawieszania produktów na półkach i hakach sklepowych. Te wykonane z folii uchwyty, które świetnie sprawdzają się w branży handlowej oraz reklamowej. Zapewniają efektywne oraz atrakcyjne wykorzystanie przestrzeni na półkach i stoiskach. Dzięki eurozawieszkom towar jest lepiej wyeksponowany, a co za tym idzie, atrakcyjniejszy dla docelowych klientów. Eurohaczyki najczęściej spotyka się w sklepach samoobsługowych.

Jak wyglądają eurozawieszki samoprzylepne?

Eurozawieszki produkowane są z folii PVC, o różnej grubości. Składają się w zasadzie z dwóch elementówplastikowego haczyka, zaczepu lub zawieszki oraz powierzchni pokrytej klejem. Zazwyczaj ma ona formę samoprzylepnego paska. Umożliwia on łatwe przymocowanie eurohaczyka do opakowania, kartonu, czy pudełka. Eurozawieszki samoprzylepne mogą mieć różny kształt i formę.

Dlaczego warto używać eurozawieszek samoprzylepnych?

Zawieszki z eurodziurkamipowszechnie używane w sklepach i na stoiskach reklamowych. Umożliwiają zawieszenie produktów, niezależnie od jego rodzaju i wagi. Charakteryzują się doskonałą wytrzymałością, dzięki której są w stanie zachować swoje właściwości mimo większego obciążenia. Eurozawieszki są niezwykle łatwe w montażu. Klej, którym są pokryte zapewnia szybkie i trwałe połączenie z opakowaniem, niezależnie od jego rozmiarów. Eurohaczyk może być zamocowany w dowolnym miejscu, co pozwala na dostosowanie do półki oraz rodzaju pudełka.

Zawieszki występują w różnych kształtach.

Grubość folii ma znaczenie.

Zawieszki w formie haczyków (standardowy rozmiar 35 x 22 mm - lewe i prawe).

Zawieszki z eurodziurką (eurozawieszki), standardowe rozmiary 35 x 47 mm oraz 50 x 50 mm.

Zawieszki z kółkiem.

Folia o grubości 0,35 mm pozwala uzyskać udźwig pojedynczej zawieszki do ok. 420 g.

Folia o grubości 0,20 mm pozwala uzyskać produkt dużo łatwiejszy w aplikacji (ważne przy bardzo dużych nakładach).

Epat – producent eurozawieszek samoprzylepnych

Firma Epat w swoim portfolio posiada również eurozawieszki samoprzylepne. Produkuje je z folii PVC oraz agresywnego kleju, o zwiększonej przyczepności. Pozwala to, na zastosowanie ich na powierzchniach cięższych do sklejenia. Epat wykonuje eurohaczyki o różnej formie i grubości. Te cieńsze są łatwiejsze w aplikacji, a grubsze uniosą większy ciężar. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzeby Ci jest producent eurozawieszek samoprzylepnych.

Zobacz też:

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. Epat Sp. z o.o. to producent i sprzedawca błon klejowych. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły