Taśmy włókninowe

Do czego służą taśmy włókninowe?

Producent taśm włókninowych dostarcza taśmy specjalistyczne do zamykania komór poliwęglanu komorowego. Taśma paroprzepuszczalna chroni komory poliwęglanu przed wnikaniem kurzu i brudu oraz owadów. Taśma pełna chroni przed wilgocią i glonami, w pośredni sposób, przez minimalizowanie ilości wilgoci. Taśmy do montażu szklarni i konstrukcji z poliwęglanu komorowego pomagają wydłużyć żywotność i zwiększyć estetykę konstrukcji.

Kolejnym rodzajem taśm włókninowych są taśmy dekarskie do łączenia membran dachowych. Taśmy dekarskie od dystrybutora EPAT występują w kolorze białym, czarnym i szarym. Taśmy włókninowe mają zastosowanie w przemyśle dekarskim i budowlanym do uszczelniania połączeń między powierzchniami.

Dwustronnie klejące taśmy włókninowe używane są w szczególności w introligatorstwie, do łączenia tektury, papieru, skóry, filcu, powierzchni foliowanych i lakierowanych.

Dlaczego warto wybrać taśmy włókninowe EPAT?

Wyjątkowa jakość
Nasze taśmy włókninowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, włókniny celulozowej lub z włókna syntetycznego, a także bardzo dobrej jakości klejów.

Odporność
Dystrybutor taśm włókninowych do poliwęglanu komorowego oraz taśm dekarskich dostarcza produkty odporne na warunki atmosferyczne, promienie UV i wahania temperatury. Niektóre taśmy dekarskie można aplikować nawet w ujemnych temperaturach, co jest przydatne w budownictwie w chłodniejszych miesiącach.

Różnorodne zastosowanie
Taśmy włókninowe od producenta EPAT mogą być używane do poliwęglanów, w budownictwie i w introligatorstwie. Włókniny to uniwersalny, elastyczny materiał, który sprawdzi się w wielu zastosowaniach.

Łatwa aplikacja
Nasze taśmy włókninowe można w łatwy sposób aplikować na dedykowanych powierzchniach.

Szeroki wybór
Producent taśm tkaninowych zapewnia wybór wielu kolorów i wariantów taśm tkaninowych, dzięki czemu każdy może wybrać produkt odpowiedni dla siebie, do odpowiedniej aplikacji.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Zarządzaj plikami cookies