Strona główna » Taśmy » Taśmy włókninowe

Taśmy włókninowe

Taśmy włókninowe jednostronnie klejące:

1TF3312

Taśma filtracyjna paroprzepuszczalna posiada klej jedynie po bokach taśmy. Środek taśmy nie jest pokryty klejem i służy do zapewnienia odpowiedniej filtracji komór poliwęglanu oraz zabezpieczenia przed ich zabrudzeniem.

Taśma od sprzedawcy taśm włókninowych z wieloletnim doświadczeniem to pewny produkt do zamykania komór płyt z poliwęglanu. Jest odporna na warunki atmosferyczne. Wysokiej jakości klej zapewnia świetne mocowanie taśmy na poliwęglanie komorowym.

Zapytaj o produkt

1TP1500

Taśma pełna do poliwęglanów komorowych posiada wodoodporny klej na całej swojej szerokości. Dzięki temu komory poliwęglanu są zabezpieczone przed wnikaniem w nie wody i w efekcie powstawaniu glonów.

Jest to paroszczelna taśma do zamykania płyt poliwęglanowych. Ma wodoodporny klej o wysokiej początkowej przylepności, zapobiega przedostawaniu się owadów oraz przenikaniu glonów do wnętrza komór płyt z poliwęglanu.

Jesteśmy producentem i sprzedawcą taśm włókninowych do poliwęglanu komorowego.

Zapytaj o produkt

1TB1022

Biała taśma dekarska do łączenia membran dachowych w wersji premium. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy, nie tracąc przy tym jej trwałości. Specjalistyczny klej zapewnia dużą przylepność oraz pozwala aplikować taśmę nawet w ujemnych temperaturach. 

Taśma z włókniny polipropylenowej na bazie kleju akrylowego to bardzo dobra taśma do membran dachowych od pewnego sprzedawcy taśm włókninowych.

Zapytaj o produkt

1TC1022

Czarna taśma dekarska do łączenia membran dachowych w wersji premium. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy, nie tracąc przez to jej trwałości. Specjalistyczny klej zapewnia dużą przylepność oraz pozwala aplikować taśmę nawet w ujemnych temperaturach.

Zapytaj o produkt

1TS1150

Szara taśma dekarska do łączenia membran dachowych – wersja ekonomiczna. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy bez utraty jej trwałości. Agresywny klej akrylowy zapewnia pewność połączenia do membran większości producentów dostępnych na rynku.

Jest to także dobra taśma włókninowa do łączenia folii paroizolacyjnych.

Zapytaj o produkt

Taśmy włókninowe dwustronnie klejące:

2W1500

Trwały klej akrylowy na taśmie włókninowej 2W1500 pozwala na łączenie powierzchni foliowanych i lakierowanych oraz łączenia papieru i tektury w procesie produkcyjnym. Taśma włókninowa ma delikatną strukturę, można ją urywać ręcznie. To bardzo ważne w introligatorniach i przy pracach ręcznych, wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża precyzja oraz łatwość aplikacji.

Zapytaj o produkt

2W1515

To odpowiednik taśmy 2W1500. Dzięki zwiększonej grubości do 0,15 mm taśma jest bardziej odporna na naprężenia.

Bardzo dobrze sprawdza się do łączenia gładkich materiałów lakierowanych oraz foliowanych, a także papieru i tektury w procesie produkcyjnym.

Zapytaj o produkt

2W3500

Taśma stosowana do łączenia papieru, tektury, skóry i filcu. Zapewnia wysoką początkową siłę klejenia, można ją urywać ręcznie.

Jest to uniwersalna taśma włókninowa do łączenia tektury i papieru, a agresywny klej kauczukowy zapewnia bardzo szybką przylepność. 

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. Jesteśmy producentem i sprzedawcą taśm włókninowych taśm, klejów i wykrojów.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!