Strona główna » Taśmy » Taśmy włókninowe

Taśmy włókninowe

Taśmy włókninowe jednostronnie klejące:

1TF3312

Taśma filtracyjna paroprzepuszczalna posiada klej jedynie po bokach taśmy. Środek taśmy nie jest pokryty klejem i służy do zapewnienia odpowiedniej filtracji komór poliwęglanu oraz zabezpieczenia przed ich zabrudzeniem.

1TP1500

Taśma pełna do poliwęglanów komorowych posiada wodoodporny klej na całej swojej szerokości. Dzięki temu komory poliwęglanu są zabezpieczone przed wnikaniem w nie wody i w efekcie powstawaniu glonów.

1TB1022

Biała taśma dekarska do łączenia membran dachowych w wersji premium. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy nie tracąc jej trwałości. Specjalistyczny klej zapewnia dużą przylepność oraz pozwala aplikować taśmę nawet w ujemnych temperaturach.

1TC1022

Czarna taśma dekarska do łączenia membran dachowych w wersji premium. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy nie tracąc jej trwałości. Specjalistyczny klej zapewnia dużą przylepność oraz pozwala aplikować taśmę nawet w ujemnych temperaturach.

1TS1150

Szara taśma dekarska do łączenia membran dachowych – wersja ekonomiczna. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy nie tracąc jej trwałości. Agresywny klej akrylowy zapewnia pewność połączenia do membran większości producentów dostępnych na rynku.

Taśmy włókninowe dwustronnie klejące:

2W1500

Trwały klej akrylowy na taśmie pozwala na łączenie powierzchni foliowanych i lakierowanych oraz łączenia papieru i tektury w procesie produkcyjnym. Taśma włókninowa ma delikatną strukturę, można ją urywać ręcznie. To bardzo ważne w introligatorniach i przy pracach ręcznych, wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża precyzja oraz łatwość aplikacji.

2W1515

To odpowiednik taśmy 2W1500. Dzięki zwiększonej grubości do 0,15 mm taśma jest bardziej odporna na naprężenia.

2W3500

Taśma stosowana do łączenia papieru, tektury, skóry i filcu. Zapewnia wysoką początkową siłę klejenia, można ją urywać ręcznie.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!