transport publiczny

Zaopatrzenie dla producentów pojazdów kołowych i szynowych transportu publicznego

Branża transportu publicznego obejmuje produkcję oraz serwisowanie autobusów, pociągów, trolejbusów i tramwajów. W niniejszym tekście przedstawiamy, w jaki sposób nasza firma wspiera fabryki zajmujące się produkcją pojazdów szynowych i kołowych oraz jak nawiązujemy współpracę z podmiotami działającymi w tym sektorze. Przeczytasz także o produktach wykorzystywanych w zakładach przemysłu transportowego.

Firma EPAT Sp. z o.o. z Lublina stanowi wsparcie dla zakładów produkujących autobusy, trolejbusy, tramwaje, pociągi i inne pojazdy używane w transporcie publicznym w Polsce.

Aplikacja folii ochronnej tesa na podłodze autobusu komunikacji miejskiej

Produkty dedykowane dla transportu publicznego

Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym:

 • profesjonalne taśmy mocujące,
 • folie zabezpieczające,
 • kleje,
 • narzędzia do obróbki metali i tworzyw,
 • inne produkty pomocnicze dla branży transportu publicznego.

Produkty do lakierni autobusów i pojazdów szynowych

Znamy wysokie standardy lakierowania pojazdów transportu publicznego. Proces nakładania lakieru bez „schodka” na łączeniach kolorów jest jednym z wyznaczników wysokiej jakości lakierowania i dbałości o szczegóły. 

Dlatego w ofercie Epat są taśmy maskujące, które zapewniają idealną linię odcięcia lakieru. Ostrą i równą linię lakierniczą. Nasze precyzyjne taśmy lakiernicze zapewniają:

 • ostre i idealne linie odcięcia, 
 • świetną elastyczność
 • dopasowanie do łuków bez marszczenia
 • brak podciekania

Folie pomocnicze do produkcji w transporcie publicznym

Inny przydatny przy montażu pojazdów transportu publicznego produkt to folia ochronna z taśmą lub papierem, chroniącą powierzchnie podczas lakierowania. Z kolei papier ochronny na podłogę w lakierni, zatrzymuje nadmiar lakieru i pozostawia podłogę nienaruszoną i czystą.

Oferujemy folie zabezpieczające, które są przydatne podczas produkcji pojazdów kołowych i szynowych. Wśród nich znajdują się:

 • folia bąbelkowa, chroniąca zewnętrzne elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi,
 • ochronna folia na pulpit, zabezpieczająca delikatne części przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami,
 • wytrzymała folia antypoślizgowa na podłogę, chroniąca wykładzinę przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, zapewniająca także właściwości antypoślizgowe.

Produkty montowane w pojazdach transportu publicznego

Taśmy, kleje i inne elementy używane w autobusach i wagonach kolejowych muszą spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa, szczególnie dotyczące palności, ważne zwłaszcza w branży kolejowej. Oferujemy produkty, które nie palą się, nie dymią, nie podtrzymują płomienia i nie wydzielają szkodliwych substancji.

Nasze produkty są zgodne z normami dla transportu szynowego, takimi jak PN-EN 45545, i pochodzą od renomowanych producentów, np. tesa, wiko, 3M.
Narzędzia używane do produkcji pasażerskich pojazdów kołowych i szynowych
W naszej ofercie znajdziesz narzędzia skrawające, materiały ścierne oraz inne akcesoria niezbędne do produkcji pojazdów transportu publicznego. Zapewniamy terminowe dostawy i możemy dostosować pakowanie do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferta dla producentów autobusów i pojazdów kolejowych

Oferta taśm i tarcz dla branży automotive

Współpraca z

EPAT Sp. z o.o.

Dlaczego warto zaufać firmie EPAT?

W firmie Epat skupiamy się na Tobie i potrzebach Twojej firmy. Zajmujemy się zaopatrzeniem firm produkcyjnych i przemysłowych. Dostarczamy produkty i narzędzia, żebyś mógł bezpiecznie i bardziej wydajnie wykonywać swoją pracę.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marek tesa, Pferd, Wiko.

Nasi Klienci to firmy z branży automotive, transportu publicznego, branży lotniczej, obróbki stali nierdzewnej, obróbki skrawaniem, branży ceramicznej i innych.

Oto co możemy zaproponować Tobie:

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Zarządzaj plikami cookies