Epat 1P1133 uszczelka biała samoprzylepna 3 mm

Epat 1P1133 uszczelka biała samoprzylepna 3 mm

Uszczelka biała samoprzylepna 1P1133, jest znana także jako biała taśma akustyczna.

  • Producent: Epat
  • Nośnik: Biała pianka PE
  • Klej: Hot melt
  • Przekładka: brak
  • Odporność: -30 + 80°C
  • Grubość: 3 mm
  • Kolor przekładki: n/d

Opis

Uszczelka biała samoprzylepna 1P1133 Epat może bardzo dobrze służyć jako wygłuszanie do izolacji akustycznej i termicznej.  Epat — producent uszczelek samoprzylepnych dostarcza produkt, który spełnia oczekiwania naszych klientów. Poza tym naszą białą taśmę piankową 1P1133 Epat możesz zamówić w różnych szerokościach, w zależności od przeznaczenia. Możesz wybierać z szerokości od 8 mm do 1500 mm

  • Białe taśmy akustyczne szer. 30 mm, 50 mm, 70 mm, 95 mm.
  • Białe taśmy wygłuszające pod kontrłaty szer. 40 mm, 50 mm, 60 mm.

Uszczelka biała samoprzylepna — mocne strony

Wykonana z pianki polietylenowej białej 3 mm, taśma uszczelkowa biała bardzo słabo chłonie wodę. Dzięki temu jest długotrwale wydajna, nawet w niesprzyjających warunkach. Biała pianka samoprzylepna, nie posiada przekładki. To znacznie upraszcza jej aplikację, a to z kolei skraca czas montażu i zwiększa komfort pracy. Dzięki temu, że używamy komponentów o wysokiej adhezji, nasza biała uszczelka zapewnia trwałe i niezawodne połączenie z większością powierzchni.

Taśmy piankowe białe — zastosowanie

Taśma piankowa biała jest dość uniwersalnym narzędziem, a więc ma mnóstwo zastosowań.

Biała pianka budowlana ma zastosowanie jako uszczelki akustyczne, podkłady akustyczne pod panele 3 mm, a także jako mata akustyczna pod legary. Ponadto świetnie sprawdza się jako biała taśma do profili G-K oraz jako taśma tłumiąca do izolacji połączeń profili z konstrukcją. Może służyć także jako taśma uszczelniająca pod kontrłaty.

Polietylen samoprzylepny biały 3 mm nasi klienci używają również produkcji okien jako uszczelka przyszybowa biała — zazwyczaj w rozmiarach 8 mm, 9 mm, 10 mm. Produkt ten został również zaprojektowany z myślą o zastosowaniach specjalistycznych, takich jak wibroizolacja czy element wygłuszający, co czyni go niezastąpionym komponentem w każdym projekcie budowlanym i remontowym.

Interesujące zastosowania w branży wykończenia wnętrz to na podkład pod stopnie, taśma piankowa biała do wygłuszania, czy podkład pod panele.  Ta biała taśma wygłuszająca i izolująca znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w suchych zabudowach, ale również jako element uszczelniający do produkcji uszczelek białych, zapewniając optymalne rozwiązanie zarówno w zakresie izolacji akustycznej, jak i termicznej.

Biała taśma akustyczna — gdzie kupić?

Oferta sklepów internetowych takich jak –> pelks.pl czy –> tasmyikleje.pl (linki do gotowych produktów) umożliwia łatwy dostęp do produktów, oferując przy tym fachowe doradztwo i wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania dla konkretnych potrzeb. Natomiast jeśli potrzebujesz uszczelki „skrojonej na miarę” potrzeb Twojej produkcji, –> skontaktuj się z naszymi doradcami.

Cena uszczelek białych piankowych PE

U producenta taśm uszczelkowych EPAT tego typu taśmy wygłuszające kupisz w atrakcyjnej cenie. Uszczelki białe samoprzylepne bez przekładki to ekonomiczne rozwiązanie być może dla Ciebie. Jako producent, gwarantujemy wysoką jakość w połączeniu z efektywnością kosztową.

Niezależnie czy to w przemyśle, budownictwie, czy przy mniejszych projektach domowych, taśma 1P1133 Epat stanowi niezastąpione rozwiązanie, gwarantujące znaczącą poprawę komfortu użytkowania przestrzeni. 

Zarządzaj plikami cookies