Strona główna » Taśmy » Taśmy do poliwęglanu komorowego

Taśmy do poliwęglanu komorowego

Taśmy do poliwęglanu komorowego – ochrona i estetyka

Taśmy do poliwęglanu: taśma filtracyjna i taśma pełna to produkty niezbędne przy montażu lekkich konstrukcji z poliwęglanu. Są to taśmy włókninowe, pokryte klejem na całej płaszczyźnie — taśma pełna lub jedynie po brzegach — taśma filtracyjna. 

Do czego służą taśmy do poliwęglanu komorowego?

Konstrukcje z poliwęglanu komorowego zyskują z roku na rok na popularności. Są lekkie, zapewniają dostęp światła, można nadawać im opływowy kształt, przy zachowaniu dość dużej sztywności materiału. Taśmy do poliwęglanu komorowego pomagają utrzymać konstrukcje w dobrym stanie przez lata. Producent taśm do poliwęglanu dostarcza jej dwa rodzaje:

  • taśma filtracyjna paroprzepuszczalna, z klejem po bokach taśmy,
  • taśma pełna z wodoodpornym klejem na całej taśmie.

Nasza oferta na taśmy do poliwęglanu komorowego:

1TF3312

Taśma filtracyjna paroprzepuszczalna posiada klej jedynie po bokach taśmy. Środek taśmy nie jest pokryty klejem i służy do zapewnienia odpowiedniej filtracji komór poliwęglanu oraz zabezpieczenia przed ich zabrudzeniem.

Zapytaj o produkt

1TP1500

Taśma pełna do poliwęglanów komorowych posiada wodoodporny klej na całej swojej szerokości. Dzięki temu komory poliwęglanu są zabezpieczone przed wnikaniem w nie wody i w efekcie powstawaniu glonów.

Zapytaj o produkt

Wykorzystując najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały, nasze taśmy do poliwęglanu gwarantują optymalne właściwości ochronne. Taśma filtracyjna chroni kanały poliwęglanu w miejscu cięcia przed wnikaniem kurzu, glonów oraz insektów. Dzięki temu kanały materiału nie ulegają zabrudzeniu i zapewniają długo optymalne warunki przenikania światła dziennego. 

Taśma pełna z kolei chroni kanały poliwęglanu przed dostępem wody, zawilgoceniem.

Dlaczego warto wybrać taśmy do poliwęglanu komorowego EPAT?

Doskonałe uszczelnienie: Nasze taśmy do poliwęglanu komorowego zapewniają niezawodne i trwałe zabezpieczenie przed wilgocią, kurzem i glonami.

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: Taśmy do poliwęglanu od producenta Epat mają wysoką odporność na deszcz, wiatr, promieniowanie UV i zmienne temperatury, co zapewnia długotrwałą ochronę i wytrzymałość konstrukcji.

Estetyczne wykończenie: Dystrybutor taśm do poliwęglanu dostarcza taśmy, które pozwalają w estetyczny sposób zabezpieczyć zakończenie uciętego poliwęglanu.

Łatwa aplikacja: Taśmy do poliwęglanu od producenta EPAT są łatwe w użyciu i można je szybko i precyzyjnie aplikować, co przyspiesza proces montażu i instalacji.

Wysoka jakość: Nasze taśmy do poliwęglanu komorowego są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość w zmiennych warunkach.

Wybierz taśmy do poliwęglanu komorowego EPAT i ciesz się nie tylko doskonałą ochroną, ale także estetycznym wykończeniem konstrukcji.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. Epat Sp. z o.o. to producent i sprzedawca błon klejowych. W naszej ofercie znajdziesz też taśmykleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły