Taśmy piankowe

 

Jednostronnie klejące

uszczelka czarna na rolce tasmy

1P17xx - uszczelki EPDM służą do niwelowania drgań oraz zabezpieczaniem przed kurzem, powietrzem, wilgocią. Są odporne na działanie kwasów, chemikaliów, olejów, promieni UV, temperatury, grubość od 1 mm do 10 mm

1P11xx - uszczelniające pianki PE, występują w kolorach białym i czarnym w różnych grubościach (od 0,8 mm do 6 mm). Amortyzują wibracje i tłumią dźwięk.

Dwustronnie klejące

tasma piankowa dwustronna z klejem akrylowym

2P11000 - podstawowa taśma piankowa z agresywnym klejem akrylowym. Idealnie sprawdza się w poligrafii i reklamie.

tasma piankowa dwustronna z niebieska przekladka

2P1111 - taśma piankowa biała w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Jest odporna na starzenie, wpływ temperatury i promieniowanie UV. Sprawdzi się branży budownictwie, branży poligraficznej, reklamowej oraz motoryzacji.

tasma piankowa dwustronna z niebieska przekladka

2P1150 - tak jak taśma 2P1111, tylko grubość 1,5 mm.

Taśma piankowa biała w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Jest odporna na starzenie, wpływ temperatury i promieniowanie UV. Sprawdzi się branży budownictwie, branży poligraficznej, reklamowej oraz motoryzacji.

tasma piankowa dwustronna czarna

2P1112 - taśma piankowa czarna w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Taśma jest odporna na starzenie, promieniowanie UV i temperatury. Może być używana na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wykorzystywana najczęściej w budownictwie, reklamie, poligrafii i motoryzacji.

tasma piankowa dwustronna czarna

2P1151- tak jak taśma 2P1112, tylko grubość 1,5 mm.

Taśma piankowa czarna w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Taśma jest odporna na starzenie, promieniowanie UV i temperatury. Może być używana na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wykorzystywana najczęściej w budownictwie, reklamie, poligrafii i motoryzacji.

tasma piankowa dustronna biala

2P1210 - wersja taśmy piankowej z papierową przekładką. Idealna do produkcji wykrojów.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o. o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System