Strona główna » Taśmy » Taśmy piankowe

Taśmy piankowe

Taśmy piankowe jednostronnie klejące:

1P17xx

Uszczelki z pianki EPDM służą do niwelowania drgań oraz zabezpieczaniem przed kurzem, powietrzem, wilgocią. Są odporne na działanie kwasów, chemikaliów, olejów, promieni UV, temperatury, grubość od 1 mm do 10 mm. Epat to producent pianek uszczelniających w formie taśmy.

Zapytaj o produkt

1P11xx

Uszczelniające pianki PE, występują w kolorach białym i czarnym w różnych grubościach (od 0,8 mm do 6 mm). Amortyzują wibracje i tłumią dźwięk. Uszczelki piankowe mają zastosowanie w produkcji profesjonalnego sprzętu audio. W budownictwie używa się ich do niwelowania mostków termicznych i nierówności oraz uszczelniania. Jako producent pianek uszczelniających zapewniamy produkt certyfikowany RoHs i REACH.

Zapytaj o produkt

Taśmy piankowe dwustronnie klejące:

2P11000

Podstawowa taśma piankowa z agresywnym klejem akrylowym. Idealnie sprawdza się w poligrafii i reklamie. Taśma piankowa 2P11000 ma dużą wytrzymałość na ścinanie, jest długotrwale odporna na starzenie, promieniowanie UV, wahania temperatury.
Zastosowana miękka pianka polietylenowa idealnie świetnie niweluje nierówności klejonych powierzchni.

Zapytaj o produkt

2P1111

Taśma piankowa biała w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Jest odporna na starzenie, wpływ temperatury i promieniowanie UV. Sprawdzi się w branży poligraficznej,  budownictwie, branży reklamowej oraz motoryzacji.

Jest to taśma piankowa do odpowiedzialnych zastosowań takich jak montaż luster i rolet. Posiada certyfikat zgodności RoHs i REACH.

Zapytaj o produkt

2P1150

Tak jak taśma 2P1111, tylko grubość 1,5 mm.

Taśma piankowa biała w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Jest odporna na starzenie, wpływ temperatury i promieniowanie UV. Sprawdzi się w budownictwie, branży poligraficznej, reklamowej oraz motoryzacji.

Zapytaj o produkt

2P1112

Taśma piankowa czarna w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Taśma jest odporna na starzenie, promieniowanie UV i temperatury. Może być używana na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wykorzystywana najczęściej w budownictwie, reklamie, poligrafii i motoryzacji. Czarna taśma piankowa 2P1112 od polskiego producenta ma wysoką siłę klejenia i bardzo dużą odporność na ścinanie. Polecana do odpowiedzialnych zastosowań.

Zapytaj o produkt

2P1151

Tak jak taśma 2P1112, tylko grubość 1,5 mm.

Taśma piankowa czarna w wersji PREMIUM dwustronnie klejąca o dużej sile klejenia. Taśma jest odporna na starzenie, promieniowanie UV i temperatury. Może być używana na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wykorzystywana najczęściej w budownictwie, reklamie, poligrafii i motoryzacji. Ta taśma, podobnie jak 2P1112, jest polecana do odpowiedzialnych zastosowań.

Zapytaj o produkt

2P1210

Taśma dwustronna piankowa biała z papierową przekładką. Stosowana głównie w branży poligraficznej i reklamowej. Ta biała pianka bardzo dobrze sprawdza się w produkcji wykrojów. Jest to uniwersalna taśma piankowa od polskiego producenta Epat, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.  Odporna na starzenie i promieniowanie UV. Idealna do produkcji wykrojów. Ma wysoką siłę klejenia.

Zapytaj o produkt

2P3100

Bardzo mocna taśma dwustronnie klejąca piankowa do stosowania we wnętrzach. Użyty w niej klej ma natychmiastową przylepność. Taśma ma certyfikat LGA do montażu luster. Taśma piankowa 2P3100 ma bardzo wysoką początkową lepkość, co ułatwia montaże pionowe takie jak montaż luster. Sprawdza się bardzo dobrze w meblarstwie, do wklejania luster, a także w branży poligraficznej i reklamowej. Nasza biała taśma piankowa z certyfikatem LGA posiada także certyfikat RoHS i REACH.

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!