Strona główna » Taśmy » Taśmy dekarskie

Taśmy dekarskie

Taśmy dekarskie jednostronnie klejące:

1TB1022

Biała taśma dekarska do łączenia membran dachowych w wersji premium. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy, nie tracąc jej trwałości. Specjalistyczny klej zapewnia dużą przylepność oraz pozwala aplikować taśmę nawet w ujemnych temperaturach.

Taśma od sprzedawcy taśm dekarskich ma silikonowaną przekładkę, jest wykonana na bazie z kleju akrylowego. Bardzo dobrze sprawdza się do łączenia i napraw membran dachowych oraz folii paroizolacyjnych

Nasza taśma 1TB1022 jest odporna na warunki atmosferyczne i kwasy karboksylowe. Ma bardzo dobrą przyczepność do zróżnicowanych powierzchni dzięki wysokiej sile klejenia.

Zapytaj o produkt

1TC1022

Czarna taśma dekarska do łączenia membran dachowych w wersji premium. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy, nie tracąc jej trwałości. Specjalistyczny klej zapewnia dużą przylepność oraz pozwala aplikować taśmę nawet w ujemnych temperaturach.

1TC1022 to jednostronnie klejąca taśma od zaufanego sprzedawcy taśm dekarskich. Jest wykonana na bazie z kleju akrylowego z silikonową przekładką. Jako sprzedawca taśm dekarskich zapewniamy wysoką jakość naszej taśmy dedykowanej do naprawy i łączenia taśm dekarskich oraz folii paroizolacyjnych.

Zapytaj o produkt

1TS1150

Szara taśma dekarska do łączenia membran dachowych – wersja ekonomiczna. Dzięki zastosowaniu unikatowej włókniny uzyskano dużą elastyczność taśmy nie tracąc jej trwałości. Agresywny klej akrylowy zapewnia pewność połączenia do membran większości producentów dostępnych na rynku.

1TS1150 to jednostronnie klejąca szara taśma. Włóknina polipropylenowa na bazie z kleju akrylowego z silikonowaną przekładką. Jest to produkt dedykowany do łączenia oraz naprawy membran dachowych, folii paroizolacyjnych. Dobra taśma do membran dachowych od zaufanego sprzedawcy taśm dekarskich.

Zapytaj o produkt

Taśmy dekarskie dwustronnie klejące:

2TR1022

Taśma dedykowana do łączenia trudno klejących się elementów np. membran dachowych. Jej charakterystyczną cechą jest możliwość aplikacji w temperaturach ujemnych.

2TR1022 to dwustronnie klejąca taśma z włókniny polipropylenowej na bazie kleju akrylowego. Jest przeznaczona do łączenia folii paroizolacyjnych oraz membran dachowych. 

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z zaufanym sprzedawcą taśm dekarskich, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!