Strona główna » Wykroje » Wykroje na arkuszu

Wykroje na arkuszu

Wykroje z taśm dwustronnie klejących na arkuszach mają zastosowanie głownie w poligrafii i reklamie, kiedy duża ilość pracowników robi w jednym czasie ten sam produkt. Stosowanie wykrojów ogranicza czas produkcji oraz zapewnia niezawodne i estetyczne połączenia.Elementy można produkować z taśm foliowych, włókninowych, tkaninowych lub piankowych.

Czym są wykroje na arkuszach?

Epat to producent wykrojów na arkuszach. Produkuje je z taśm klejących, filcu i korka, w dowolnym kształcie oraz rozmiarze. To wygodniejsze rozwiązanie, niż korzystanie z całej rolki lub kawałka materiału. Bez konieczności samodzielnego docinania, co pozwala pracownikom na zaoszczędzenie czasu na inne zajęcia.

Wykroje na arkuszach, to po prostu zaprojektowane i docięte fabrycznie kawałki materiału lub taśmy klejącej. Dostarczane są na linerze, w zależności od materiału, kształtu i wymiarów, może on być różnej wielkości. Aby skorzystać z takiego wyciętego kawałka, wystarczy go odkleić i przyłożyć do powierzchni, na której ma się znaleźć.

Wykroje z taśm klejących

Epat produkuje i dostarcza elementy sztancowane z taśm klejących. Zazwyczaj są to wykroje z taśm foliowych, tkaninowych, włókninowych lub piankowych. W swoim portfolio posiada kolorowe kółka do znakowania miejsc i powierzchni. Jest to prosty sposób kodowania i identyfikacji w miejscach pracy, dokumentacji czy na produktach.

W ofercie Epat są również bezbarwne kółka dwustronnie klejące. Pozwalają one na przyklejanie i łatwe odklejanie ulotek, czy plakatów. Podobnie wyglądają, ale nieco inne zastosowanie mają plomby samoprzylepne. Ich zadaniem jest zabezpieczenie lub zaplombowanie jakiegoś przedmiotu przed samodzielnym lub nieuprawnionym otwarciem.

Wykroje z filcu

W ostatnim czasie bardzo popularne są wykroje z filcu. Nic w tym dziwnego, bo są bardzo uniwersalne. Najczęściej jednak chronią powierzchnie przed uderzeniami i zadrapaniami. Dlaczego tak często korzysta się z nich w meblarstwie oraz transporcie.

Wykroje z korka

Epat posiada w ofercie również wykroje z korka. Pozwalają na dystansowanie i ochronę powierzchni. Podobnie jak kawałki filcu, zabezpieczają podłoże przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

Epat - producent wykrojów na arkuszach

Jesteśmy także producentem wykrojów z filcu oraz korka technicznego. Samoprzylepne podkładki filcowe oraz korkowe mają zastosowanie w przemyśle meblarskim. Chronią nogi mebla, podłogę, a czasem także ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Standardowe arkusze:

- z taśmy piankowej grubość 1 mm, elementy 15 mm x 25 mm po 108 sztuk na arkuszu

- z taśmy piankowej grubość 1 mm, elementy 10 mm x 12,5 mm po 120 sztuk na arkuszu

- z taśmy piankowej grubość 2 mm, elementy 10 mm x 12,5 mm po 120 sztuk na arkuszu

Wykroje na arkuszach to bardzo praktyczne rozwiązanie. Pozwala ono na oszczędność czasu oraz większą precyzję docięcia taśmy, korka, czy filcu przez maszynę. Jest to przydatne zwłaszcza, gdy istotne jest szybkie tempo pracy. Epat to producent wykrojów na arkuszach z różnego rodzaju taśm oraz filcu i korka. Jeżeli poszukujesz, któregoś ze wspomnianych albo innego, nawet niestandardowego – Skontaktuj się z nami.

Zobacz też:

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. Epat Sp. z o.o. to producent i sprzedawca błon klejowych. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły