Strona główna » Taśmy » Taśmy BHP

Taśmy BHP

Taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze w naszej ofercie:

1F3636

Taśma do tymczasowego unieważniana znaków drogowych. Jeśli zostanie usunięta w ciągu 3 miesięcy od aplikacji, to nie zostawia śladów kleju. Taśma do unieważniania znaków drogowych jest wykonana z twardej folii PVC. Ma charakterystyczny pasowy nadruk czarny — pomarańcz — czarny. Występuje w formie rolek o szerokości 50 mm i 75 mm.

Zapytaj o produkt

1F360x

Taśmy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, miejsc składowania towarów, miejsc niebezpiecznych w halach magazynowych i produkcyjnych to szeroka grupa profesjonalnych taśm BHP. Nasze taśmy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych są dostępne w kolorach białym, czarnym, żółty, zielonym, niebieskim, czerwonym, żółto-czarnym. Kup taśmy BHP bezpośrednio od Epat Sp. z o.o. —  producent taśmy ostrzegawczej

Zapytaj o produkt

1T317x

Popularnie zwane duct-tape, gaffa, lub lasotaśmami. Występują w grubości od 0,13 mm do 0,22 mm, w kolorach białym, czarnym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym i srebrnym.

Taśma tkaninowa jest wykorzystywana szeroko w wielu gałęziach przemysłu. Jest to najpopularniejsza taśma naprawcza. Sprawdza się do wiązkowania kabli, rur i przewodów. Jest to świetna taśma do łączenia wykładzin na targach.

Zapytaj o produkt

1I17xx

Taśmy antypoślizgowe PREMIUM do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Służą do zmniejszenia ryzyka poślizgnięcia się w miejscach niebezpiecznych. Są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Nasi doradcy techniczno — handlowi pomogą dobrać najlepszą taśmę ostrzegawczą BHP.

Epat Sp. z o.o. jest producentem taśm BHP oraz taśm ostrzegawczych BHP. 

Zapytaj o produkt

TO40

Taśma samoprzylepna odblaskowa pryzmatyczna żółto – czarna w pasy, jednostronnie klejąca. Taśmy z homologacją tego typu poprawiają widoczność infrastruktury drogowej, elementów małej architektury, a także pojazdów, głównie ciężarowych wraz z przyczepą lub naczepą. Taśma czarno – żółta może być stosowana z tyłu lub po bokach pojazdów. Epat Sp. z o.o. to producent taśm ostrzegawczych BHP.

Zapytaj o produkt

TO30

Samoprzylepna folia odblaskowa pryzmatyczna żółta, jednostronnie klejąca w formie taśmy. Na ten materiał potocznie mówi się konturówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor żółty taśmy można stosować np. z tyłu lub po bokach naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze. Jeśli szukasz sprzedawcy taśm ostrzegawczych BHP to dobrze trafiłeś do Epat Sp. z o.o.

Zapytaj o produkt

TO20

Taśma odblaskowa na samochód od producenta taśmy ostrzegawczej to produkt pewny, o odpowiedniej jakości na polskie warunki drogowe. Jest to taśma pryzmatyczna, czerwona, jednostronnie klejąca, samoprzylepna. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor czerwony taśmy można stosować np. na tyle naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze. 

Zapytaj o produkt

TO10

Taśma odblaskowa pryzmatyczna biała, samoprzylepna, jednostronnie klejąca od wiarygodnego sprzedawcy taśm ostrzegawczych BHP. Tego typu taśma refleksyjna z homologacją, naklejona na przód pojazdu, poprawia jego widoczność w warunkach gorszej widoczności, np. w nocy. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa.

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych do zaufanego sprzedawcy taśm ostrzegawczych BHP. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru.

W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!