Taśmy BHP

tasma do uniewazniania znakow drogowych

1F3636 - taśma do tymczasowego unieważniana znaków drogowych. Występuje w formie rolek o szerokości 50 mm i 75 mm.

tasma antyposlizgowa bhp czarno zolte paski

1F360x - taśmy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, miejsc składowania towarów, miejsc niebezpiecznych w halach magazynowych i produkcyjnych. Dostępne w kolorach białym, czarnym, żółty, zielonym, niebieskim, czerwonym, żółto-czarnym.

taśma foliowa do wyznaczania ciągów

1T317x - popularnie zwane duct-tape, gaffa, lub lasotaśmami. Występują w grubości od 0,13 mm do 0,22 mm, w kolorach białym, czarnym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym i srebrnym.

Taśma antypoślizgowa BHP czarna chropowata

1I17xx - taśmy antypoślizgowe PREMIUM do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Służą do zmniejszenia ryzyka poślizgnięcia się w miejscach niebezpiecznych. Są dostępne w rożnych kolorach i rozmiarach.

Taśma pryzmatyczna odblaskowa żółto - czarna w paski. Rolka taśmy odblaskowej pryzmatycznej na białym tle.

TO40 – taśma samoprzylepna odblaskowa pryzmatyczna żółto – czarna w pasy, jednostronnie klejąca. Taśmy z homologacją tego typu poprawiają widoczność infrastruktury drogowej, elementów małej architektury, a także pojazdów, głównie ciężarowych wraz z przyczepą lub naczepą. Taśma czarno – żółta może być stosowana z tyłu lub po bokach pojazdów.

Taśma pryzmatyczna odblaskowa żółta. Rolka taśmy odblaskowej pryzmatycznej na białym tle.

TO30 – samoprzylepna folia odblaskowa pryzmatyczna żółta, jednostronnie klejąca w formie taśmy. Na ten materiał potocznie mówi się konturówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor żółty taśmy można stosować np. z tyłu lub po bokach naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze.

Taśma pryzmatyczna odblaskowa czerwona. Rolka taśmy odblaskowej pryzmatycznej na białym tle.

TO20 – taśma odblaskowa na samochód, pryzmatyczna, czerwona, jednostronnie klejąca, samoprzylepna. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor czerwony taśmy można stosować np. na tyle naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze.

Taśma pryzmatyczna odblaskowa biała. Rolka taśmy odblaskowej pryzmatycznej na białym tle.

TO10 – taśma odblaskowa pryzmatyczna biała, samoprzylepna, jednostronnie klejąca. Tego typu taśma refleksyjna z homologacją, naklejona na przód pojazdu, poprawia jego widoczność w warunkach gorszej widoczności, np. w nocy. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o. o.
ul. Poznańska 45A
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System