Strona główna » Taśmy » Taśmy BHP

Taśmy BHP

Taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze w naszej ofercie:

1F3636

Taśma do tymczasowego unieważniana znaków drogowych. Występuje w formie rolek o szerokości 50 mm i 75 mm.

1F360x

Taśmy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, miejsc składowania towarów, miejsc niebezpiecznych w halach magazynowych i produkcyjnych. Dostępne w kolorach białym, czarnym, żółty, zielonym, niebieskim, czerwonym, żółto-czarnym.

1T317x

Popularnie zwane duct-tape, gaffa, lub lasotaśmami. Występują w grubości od 0,13 mm do 0,22 mm, w kolorach białym, czarnym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym i srebrnym.

1I17xx

Taśmy antypoślizgowe PREMIUM do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Służą do zmniejszenia ryzyka poślizgnięcia się w miejscach niebezpiecznych. Są dostępne w rożnych kolorach i rozmiarach.

TO40

Taśma samoprzylepna odblaskowa pryzmatyczna żółto – czarna w pasy, jednostronnie klejąca. Taśmy z homologacją tego typu poprawiają widoczność infrastruktury drogowej, elementów małej architektury, a także pojazdów, głównie ciężarowych wraz z przyczepą lub naczepą. Taśma czarno – żółta może być stosowana z tyłu lub po bokach pojazdów.

TO30

Samoprzylepna folia odblaskowa pryzmatyczna żółta, jednostronnie klejąca w formie taśmy. Na ten materiał potocznie mówi się konturówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor żółty taśmy można stosować np. z tyłu lub po bokach naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze.

TO20

Taśma odblaskowa na samochód, pryzmatyczna, czerwona, jednostronnie klejąca, samoprzylepna. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor czerwony taśmy można stosować np. na tyle naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze.

TO10

Taśma odblaskowa pryzmatyczna biała, samoprzylepna, jednostronnie klejąca. Tego typu taśma refleksyjna z homologacją, naklejona na przód pojazdu, poprawia jego widoczność w warunkach gorszej widoczności, np. w nocy. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!