Strona główna » Wykroje » Wykroje z korka

Wykroje z korka

Wykroje z korka technicznego świetnie sprawdzą się jako trwały, samoprzylepny podkład pod panele, będą chroniły podłogę zarówno przed utratą ciepła jak również świetnie wygłuszały (izolowały od hałasu). Korek techniczny możemy pokryć czy zlaminować zarówno klejem akrylowym czy hot-melt (kauczukowym).

Jako polski producent podkładek korkowych mamy możliwość przygotować samoprzylepny korek techniczny w formie rolek, wykroi (powycinanych elementów korkowych) oraz samoprzylepnych arkuszy korkowych. Szczególnie przydatne są wykroje z korka.

Samoprzylepne kółka i kwadraty czy arkusze korkowe możemy wykonać w formie pojedynczych elementów, arkusza z powycinanymi elementami lub jak klient woli np. podkładki korkowe w formie roli przemysłowej.

Możemy produkować samoprzylepne podkładki korkowe w różnej grubości – odpowiedniej do Twoich potrzeb.

Podkładki korkowe:
- ułatwiają przesuwanie mebli,
- chronią podłogę przed uszkodzeniem czy zarysowaniem,
- nie przyciągają kurzu i są hipoalergiczne.

Jeśli szukasz podkładek korkowych z mocnym klejem, samoprzylepnego podkładu pod panele z korka zgłoś się do nas. Jesteśmy producentem wykrojów z korka technicznego.

Produkujemy także korkowe przekładki dystansujące do transportu i magazynowania tafli szkła oraz szyb zespolonych i ciężkich materiałów.

Samoprzylepne wykroje z korka technicznego z łatwousuwalnym klejem mają właściwości amortyzujące. Korek przenosi i rozkłada ciężar. Dzięki temu transport i magazynowanie szkła jest bezpieczniejsze. Nasze przekładki korkowe z łatwousuwalnym klejem dobrze przylegają do szyby.

Korkowe przekładki dystansujące produkujemy w formie wykrojów samoprzylepnych zlaminowanych z folią z klejem, który nie pozostawia zabrudzeń po usunięciu.

Zastosowanie korkowych przekładek dystansujących z klejem łatwousuwalnym:
- transport tafli szklanych,
- transport szyb zespolonych,
- magazynowanie tafli szklanych.

Samoprzylepne przekładki do szyb z korka oferujemy w formie wykrojów o wymiarze 20 x 20 mm, na roli lub arkuszu.

Potrzebujesz innego wykroju? Zajrzyj na stronę kontakt i zapytaj o wymiar, którego potrzebujesz.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły