Epat 1P1003 mikroguma EPDM 3 mm

Epat 1P1003 mikroguma EPDM 3 mm

Mikroguma EPDM 1P1003. Mikroguma samoprzylepna 3 mm.

 • Producent: Epat
 • Nośnik: Kauczuk spieniony (APTK/EPDM)
 • Klej: Akrylowy
 • Przekładka: papierowa
 • Odporność: -20 + 90°C
 • Grubość: 3 mm
 • Kolor przekładki: biała

Opis

Mikroguma EPDM TAPE o grubości 3 mm to świetny materiał izolacyjny, który jest używany w wielu branżach przemysłu oraz w budownictwie. EPDM, czyli kopolimer etylenu, propylenu i dienu, jest elastomerycznym materiałem syntetycznym. Mikroguma EPDM TAPE jest wysoce odporna na czynniki atmosferyczne, UV, ozon oraz różnorodne chemikalia. Dzięki tym właściwościom pianka EPDM TAPE jest doskonałym wyborem do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych tam, gdzie potrzebujesz długotrwałej ochrony.

Mikroguma EPDM 3 mm — właściwości

Nierozciągliwa taśma piankowa EPDM TAPE o grubości 3 mm — produkujemy i dostarczamy ją w rolkach,  arkuszach lub w formie wykrojów. Ułatwia to znacznie aplikację na różnego rodzaju powierzchniach. Warstwa samoprzylepna upraszcza montaż, dzięki temu, że eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych klejów czy środków mocujących. To z kolei sprawia, że tania uszczelka EPDM TAPE jest bardzo praktyczna i szybka w użyciu. A to z kolei jest kluczowe w szybko postępujących projektach budowlanych i remontowych.

Dzięki swojej elastyczności, pianoguma EPDM TAPE doskonale dopasowuje się do kształtów i nierówności powierzchni, na których jest aplikowana. Dzięki temu uzyskasz szczelność i wydajność izolacyjną na najwyższym poziomie. Dodatkowo 3 mm grubości materiału zapewnia odpowiednią wytrzymałość mechaniczną i ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi. A jednocześnie nasza taśma z mikrogumy zachowuje elastyczność i adaptowalność do kształtów. 

Warto również zaznaczyć, że EPDM jest trwały i odporny na procesy starzenia. To przekłada się na rzadką potrzebę wymiany i mniejsze obciążenie dla środowiska naturalnego. Parametry techniczne EPDM TAPE i szeroki zakres jej zastosowania sprawiają, że samoprzylepna taśma EPDM TAPE o grubości 3 mm jest wyjątkowo uniwersalnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu branż.

Zastosowania mikrogumy EPDM TAPE:

 • Pianka EPDM do konstrukcji stalowych, świetlików i budowie domów z drewna
 • Uszczelnienie w przemyśle motoryzacyjnym i stoczniowym – do ochrony przed wodą i powietrzem w miejscach szczególnie narażonych na przecieki np. drzwi, szyby, klapy czy pokrywy silnika.
 • Uszczelnienia w instalacjach HVAC – zabezpieczenie i uszczelnienie rur, kanałów i łączeń przed stratami energii i niepożądaną wymianą powietrza.
 • Ochrona przed wilgocią i wodą w budownictwie podziemnym, fundamentach i tarasach.

Mikroguma EPDM 3 mm — gdzie kupić?

Naszą mikrogumę w różnych wariantach zakupisz bezpośrednio u producenta mikrogumy samoprzylepnej, czyli u nas. –> Zapytaj o szczegóły naszych doradców techniczno-handlowych.

Zarządzaj plikami cookies