Strona główna » Taśmy » Taśmy butylowe

Taśmy butylowe

Taśmy butylowe jednostronnie klejące:

1B6700

Jednostronnie lepny uszczelniacz z masy butylowej pokryty włókniną polipropylenową niepowlekaną. Butyl tworzy warstwę hydroizolacyjną w konstrukcjach. Po zamontowaniu taśmę butylową można tynkować, gipsować i malować.

Zapytaj o produkt

1B6780

Jednostronnie lepny uszczelniacz z masy butylowej laminowany z folią aluminiową. Produkt butylowy przeznaczony do uszczelniania połączeń, zapewniania bariery paroszczelnej, zapobiega występowaniu zjawiska rezonansu akustycznego.

Zapytaj o produkt

Taśmy butylowe dwustronnie klejące:

2B6710

Syntetyczny uszczelniacz butylowy, dwustronnie lepny stworzony do uszczelnia elementów konstrukcji dachowych. Wersja PREMIUM. Posiada wysoką przylepność początkową i podwyższoną wytrzymałość temperaturową (od -40°C do +110°C). Starannie dobrana receptura butylu zapewnia długą żywotność i szczelność – elementy niezwykle istotne we współczesnym budownictwie. Taśma butylowa skutecznie łączy i uszczelnia np. arkusze blach, krawędzie folii, przepusty, świetliki, elementy pokryć elewacyjnych i dachowych.

Zapytaj o produkt

2B6715

Taśma butylowa PREMIUM, dwustronnie lepna, przeznaczona do uszczelniania połączeń konstrukcyjnych w budownictwie, automotive, przemyśle maszynowym – wszędzie tam gdzie wymagana jest wyjątkowa trwałość i szczelność połączenia. Według przeprowadzonych badań zapewnia żywotność ok. 25 lat oraz wytrzymałość temperaturowa do 120°C (krótkotwale).

Zapytaj o produkt

2B6721

Dwustronnie klejąca taśma butylowa na bazie kauczuku w kolorze czarnym. To WYSOCE SPECJALISTYCZNY uszczelniacz przeciw przenikaniu wilgoci, kurzu i wody w połączeniach ściskanych.

Zapytaj o produkt

2B6740

Sznur butylowy na bazie kauczuku w kolorze czarnym. Jest to WYSOCE SPECJALISTYCZNY uszczelniacz przeciw przenikaniu wilgoci, kurzu i wody w połączeniach ściskanych.

Zapytaj o produkt

2B6741

Podobnie jak 2B6740 to sznur butylowy na bazie kauczuku tylko w kolorze szarym. Jest to WYSOCE SPECJALISTYCZNY uszczelniacz przeciw przenikaniu wilgoci, kurzu i wody w połączeniach ściskanych.

Zapytaj o produkt

2B6791

Taśma dwustronnie lepna wykonana z kauczuku butylowego o bardzo dobrej kleistości powierzchniowej. Jest to TERMOPLASTYCZNY uszczelniacz, który wraz ze wzrostem temperatury staje się plastyczny i lepki, a wraz ze spadkiem traci te właściwości. Produkt odporny na starzenie i zmienne warunki atmosferyczne.

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!