Taśmy butylowe

 

Jednostronnie klejące

1B6700 – jednostronnie lepny uszczelniacz z masy butylowej pokryty włókniną polipropylenową niepowlekaną. Butyl tworzy warstwę hydroizolacyjną w konstrukcjach. Po zamontowaniu taśmę butylową można tynkować, gipsować i malować.

1B6780 – jednostronnie lepny uszczelniacz z masy butylowej laminowany z folią aluminiową. Produkt butylowy przeznaczony do uszczelniania połączeń, zapewniania bariery paroszczelnej, zapobiega występowaniu zjawiska rezonansu akustycznego.

mocna taśma alubutylowa hydroBLOKER

1B6780H – taśma alubutylowa hydroBLOKER. Produkt zapewnia paroszczelność oraz wodoszczelność. Alubutyl przeznaczony jest do trwałej naprawy i uszczelniana poszyć dekarskich, izolacji przed wilgocią w namiocie, kamperze czy domku letniskowym.

 

Dwustronnie klejące

2B6710 – syntetyczny uszczelniacz butylowy, dwustronnie lepny stworzony do uszczelnia elementów konstrukcji dachowych. Wersja PREMIUM. Posiada wysoką przylepność początkową i podwyższoną wytrzymałość temperaturową (od -40°C do +110°C). Starannie dobrana receptura butylu zapewnia długą żywotność i szczelność – elementy niezwykle istotne we współczesnym budownictwie. Taśma butylowa skutecznie łączy i uszczelnia np. arkusze blach, krawędzie folii, przepusty, świetliki, elementy pokryć elewacyjnych i dachowych.

2B6715 – Taśma butylowa PREMIUM, dwustronnie lepna, przeznaczona do uszczelniania połączeń konstrukcyjnych w budownictwie, automotive, przemyśle maszynowym – wszędzie tam gdzie wymagana jest wyjątkowa trwałość i szczelność połączenia. Według przeprowadzonych badań zapewnia żywotność ok. 25 lat oraz wytrzymałość temperaturowa do 120°C (krótkotwale).

2B6721 – dwustronnie klejąca taśma butylowa na bazie kauczuku w kolorze czarnym. To WYSOCE SPECJALISTYCZNY uszczelniacz przeciw przenikaniu wilgoci, kurzu i wody w połączeniach ściskanych.

2B6740 - sznur butylowy na bazie kauczuku w kolorze czarnym. Jest to WYSOCE SPECJALISTYCZNY uszczelniacz przeciw przenikaniu wilgoci, kurzu i wody w połączeniach ściskanych.

Szary sznur, uszczelniacz butylowy. Nawój na bobinie. Symbol 2B6741.

2B6741 - podobnie jak 2B6740 to sznur butylowy na bazie kauczuku tylko w kolorze szarym. Jest to WYSOCE SPECJALISTYCZNY uszczelniacz przeciw przenikaniu wilgoci, kurzu i wody w połączeniach ściskanych.

2B6791 - taśma dwustronnie lepna wykonana z kauczuku butylowego o bardzo dobrej kleistości powierzchniowej. Jest to TERMOPLASTYCZNY uszczelniacz, który wraz ze wzrostem temperatury staje się plastyczny i lepki, a wraz ze spadkiem traci te właściwości. Produkt odporny na starzenie i zmienne warunki atmosferyczne.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o. o.
ul. Poznańska 45A
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System