Kleje UV

KLEJE UV DO SZKŁA I TWORZYW SZTUCZNYCH

Wykorzystywane są do mniejszych i większych prac budowlanych oraz w reklamie. Kleje UV do szkła sprawdzają się w łączeniu różnych rodzajów powierzchni. Jedna z klejonych powierzchni musi być przezroczysta, aby klej UV związał. 

Kleje UV

Niezwykle mocne połączenia, transparentna spoina

Kleje UV do szkła tworzą estetyczne i solidne połączenia materiału przezroczystego z drugim materiałem. Do klejenia za pomocą klejów UV do szkła potrzebna jest lampka UV oraz okulary ochronne. 

UV-DO-SZKLA-150×150

Kleje UV do szkła

Rzadki, idealnie przeźroczysty klej UV do klejenia szkła ze szkłem.

Rzadka wersja kleju UV do szkła, który klei spasowane powierzchnie (np. polerowane krawędzie) lub wypełnia cienkie szczeliny do 0,2 mm (szczeliny w pękniętych szybach). Przeznaczony do klejenia przede wszystkim szkła i plexi ze szkłem, metalem, aluminium. Klej UV do szkła wypełnia ubytki i nierówności, a przy klejeniu materiałów ciętych laserem nie powoduje powstawania mikropęknięć.
UV-DO-TWORZYW-150×150

Kleje UV do tworzyw sztucznych

Przeźroczysty klej UV do klejenia tworzyw sztucznych PVC, PW i innych

Klej utwardzany za pomocą promieni UV. Długość wiązania kleju zależy od odpowiedniego doboru natężenia oraz długości promieni lampy UV. Aby klej związał jedna z klejonych powierzchni musi być przeźroczysta. Bardzo duża siła kleju do tworzyw sztucznych i estetyczne łączenie to zalety kleju UV do tworzyw sztucznych. Klej zalecany do klejenia tworzyw sztucznych, np. ABS, PET, PUR, akryl, poliwęglan, plexi.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!