Taśmy
klejące

tasma foliowa dwustronna czerwona banerowa

Taśmy foliowe

Są pokryte jednostronnie lub dwustronnie klejem (akrylowym, kauczukowym naturalnym lub syntetycznym, silikonowym). Taśmy foliowe występują w grubości od ok. 0,03 mm do ok. 0,25 mm. Charakterystyczną cechą tych taśm jest bardzo wysoka odporność na ścinanie.
Więcej o taśmach foliowych

tasma piankowa dwustronna z klejem akrylowym

Taśmy piankowe

Występują w kolorach białym lub czarnym, w grubości od 0,8 mm do 10 mm w postaci taśm jednostronnie lub dwustronnie klejących.
Więcej o taśmach piankowych

tasma zelowa dwustronna z czerwona przekladka

Taśmy żelowe

Najmocniejsze taśmy dwustronnie klejące dostępne na rynku. Można zastępować nimi połączenia mechaniczne np. nity, gwoździe. Występują w grubości od 0,5 mm do 3 mm, w kolorach transparentnym, szarym, białym.
Więcej o taśmach żelowych

Taśmy tkaninowe

Taśma tkaninowa powlekana jest najpopularniejszą taśmą na świecie i jest wykorzystywana w prawie każdym sektorze przemysłu. Samoprzylepne taśmy tkaninowe popularnie nazywane są taśmami typu duct, duct-tape, taśmami gafferowymi, gaffa, lasotaśmami, taśmami wykładzinowymi czy macgyverkami.
Więcej o taśmach tkaninowych

tasma wlokninowa dwustronna

Taśmy włókninowe

Charakterystyczną cechą  taśm włókninowych jest ich delikatna struktura, to nadaje im unikalne właściwości. Taśmy te bardzo często nazywane są „taśmami fizelinowymi” lub „taśmami na fizelinie”. Taśmy włókninowe można podzielić ze względu na rodzaj nośnika na taśmy z włókna syntetycznego oraz taśmy z włókniny celulozowej.
Więcej o taśmach włókninowych

tasma antyposlizgowa bhp czarno zolte paski

Taśmy BHP

Stosowane do wyklejania linii, wyznaczania ciągów komunikacyjnych, znakowania kolorami miejsc niebezpiecznych, do montażu scen, scenografii i elementów wyposażenia.
Więcej o taśmach BHP

Taśmy do poliwęglanu komorowego

Taśmy do poliwęglanów produkujemy ze specjalistycznego włókna syntetycznego PP odpornego na promieniowanie UV oraz wpływ warunków atmosferycznych. Służą do ochrony przeciw zabrudzeniom i powstawaniu glonów w komorach poliwęglanu. Materiał zabrudzony i zanieczyszczony glonami traci przezroczystość i atrakcyjny wygląd. Taśmy do poliwęglanu komorowego dzielimy na taśmy pełne i taśmy paroprzepuszczalne (filtracyjne).
Więcej o taśmach do poliwęglanu komorowego

Taśmy dekarskie

Taśmy dekarskie to specjalistyczne taśmy wysokiej jakości, które mają za zadanie uszczelnić przestrzenie między pokryciem dachowym a elementami konstrukcji dachu.
Więcej o taśmach dekarskich

blona klejowa

Błony klejowe

Służą do laminowania z klejem materiałów takich jak uszczelki, pianki, skóra, guma, tektura, filc, tworzywa sztuczne itd. Występują w wersji bez wzmocnienia oraz ze wzmocnieniem w różnych grubościach. W zależności od potrzeb błony dostępne są z klejem akrylowym lub kauczukowym.
Więcej o błonach klejowych

uszczelka czarna na rolce tasmy

Uszczelki

Uszczelki samoprzylepne z mikrogumy (EPDM), filcu lub PE. Każdy z typów uszczelek charakteryzuje się odmiennymi właściwościami i zastosowaniem. W sprzedaży znajduje się wiele gotowych uszczelek, ale często pojawia się dużo trudności z ich precyzyjnym dopasowaniem do miejsca montażu. Dlatego  zamówienie uszczelek na wymiar jest dobrym rozwiązaniem. Tylko odpowiednio dobrana i dopasowana uszczelka będzie w stanie zapewnić skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem gazów i płynów.
Więcej o uszczelkach

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o. o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System