Taśmy
klejące

tasma foliowa dwustronna czerwona banerowa

Taśmy foliowe

Są pokryte jednostronnie lub dwustronnie klejem (akrylowym, kauczukowym naturalnym lub syntetycznym, silikonowym). Taśmy foliowe występują w grubości od ok. 0,03 mm do ok. 0,25 mm. Charakterystyczną cechą tych taśm jest bardzo wysoka odporność na ścinanie.
Więcej o taśmach foliowych

tasma piankowa dwustronna z klejem akrylowym

Taśmy piankowe

Występują w kolorach białym lub czarnym, w grubości od 0,8 mm do 10 mm w postaci taśm jednostronnie lub dwustronnie klejących.
Więcej o taśmach piankowych

tasma zelowa dwustronna z czerwona przekladka

Taśmy żelowe

Najmocniejsze taśmy dwustronnie klejące dostępne na rynku. Można zastępować nimi połączenia mechaniczne np. nity, gwoździe. Występują w grubości od 0,5 mm do 3 mm, w kolorach transparentnym, szarym, białym.

duct tape tasma tkaninowa jednostronna czarna

Taśmy tkaninowe

Taśmy tkaninowe jednostronne

1T317x - popularnie zwane duct-tape, gaffa lub lasotaśmami. Występują w grubości od 0,13 mm do 0,22 mm, w kolorach białym, czarnym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym lub srebrnym.

Taśmy tkaninowe dwustronne

2T3700 - charakteryzuje się wysoką przylepnością, wykorzystywana jest do łączenia tkanin tekstylnych, tworzyw sztucznych, montażu wykładzin i innych zastosowań technicznych.

tasma wlokninowa dwustronna

Taśmy włókninowe

Taśmy włókninowe z klejem akrylowym

2W1500, 2W1515 - stosowane do łączenia powierzchni foliowanych i lakierowanych, do łączenia papieru i tektury w procesie produkcyjnym, możliwość ręcznego urywania.

Taśmy włókninowe z klejem kauczukowym

2W3500 - stosowana do łączenia papieru, tektury, skóry, filcu, zapewnia wysoką początkową siłę klejenia, możliwość ręcznego urywania.

tasma antyposlizgowa bhp czarno zolte paski

Taśmy BHP

Stosowane do wyklejania linii, wyznaczania ciągów komunikacyjnych, znakowania kolorami miejsc niebezpiecznych, do montażu scen, scenografii i elementów wyposażenia.
Więcej o taśmach BHP

blona klejowa

Błony klejowe

Służą do laminowania z klejem materiałów takich jak uszczelki, pianki, skóra, guma, tektura, filc, tworzywa sztuczne itd. Występują w wersji bez wzmocnienia oraz ze wzmocnieniem w różnych grubościach. W zależności od potrzeb błony dostępne są z klejem akrylowym lub kauczukowym.

uszczelka czarna na rolce tasmy

Uszczelki

1P17xx - uszczelki EPDM służą do niwelowania drgań oraz zabezpieczaniem przed kurzem, powietrzem, wilgocią. Są odporne na działanie kwasów, chemikaliów, olejów, promieni UV, temperatury, grubość od 2 mm do 10 mm.

1P11xx - uszczelniające pianki PE, występują w kolorach białym i czarnym w różnych grubościach. Amortyzują wibracje i tłumią dźwięk.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o.o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System