CHUSTECZKI

Pakowane pojedynczo chusteczki
nasączane specjalistycznymi preparatami

 

 

chusteczka w saszetce z miejscem na twoją grafike

Chusteczki z Twoim logo

Chcesz, żeby na chusteczkach znalazło się logo Twojej firmy? Masz pomysł na chusteczki nasączone specjalistycznym preparatem? Wykonujemy chusteczki nasączone preparatem pakowane pojedynczo w saszetki w opakowaniu z Twoim logo. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Chusteczki
do odtłuszczania powierzchni

Chusteczki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni. Jak przygotować powierzchnię przed klejeniem? Materiał, który będzie klejony powinien zostać odpowiednio oczyszczony z brudu, tłuszczu i kurzu. Prawidłowe usunięcie zanieczyszczeń zwiększa skuteczność klejenia.  Pakowane pojedynczo chusteczki nasączone alkoholem izopropylowym są sprawdzonym sposobem na przygotowanie powierzchni do procesu klejenia.

chusteczka do czyszczenia powierzchni klejto w saszetce
chusteczka z preparatem gruntującym klejto w saszetce

Chusteczki
zwiększające przylepność taśm

Chusteczki nasączone preparatem gruntującym. Skuteczny proces klejenia obejmuje nie tylko oczyszczanie powierzchni, ale również zastosowanie preparatu gruntującego. Preparat gruntujący tworzy powłokę ułatwiającą wiązanie kleju. Chusteczki zwiększające przylepność taśm są pakowane pojedynczo w saszetki. Zwiększa to komfort użytkowania i zapobiega wysychaniu preparatu.

Chusteczki
do dezynfekcji CZYSTA RĄCZKA

Higiena rąk jest bardzo ważna, jednak nie zawsze mamy możliwość umycia rąk wodą z mydłem. Alternatywą mogą być chusteczki nasączone płynem dezynfekcyjnym do rąk. Chcesz mieć zawsze pod ręką środek do dezynfekcji? Nasze chusteczki są pakowane pojedynczo w wygodne saszetki. Saszetki są niewielkich rozmiarów więc możesz wszędzie je ze sobą zabrać. Dbamy o higieniczną dezynfekcję rąk.

chusteczka dezynfekujaca do rak czysta raczka w saszetce

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

EPAT Sp. z o.o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System