Strona główna » Chusteczki

Chusteczki

Chusteczka z Twoim logo

Chusteczki z Twoim logo

Chcesz, żeby na chusteczkach znalazło się logo Twojej firmy? Masz pomysł na chusteczki nasączone specjalistycznym preparatem? Wykonujemy chusteczki nasączone preparatem pakowane pojedynczo w saszetki w opakowaniu z Twoim logo. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki do odtłuszczania powierzchni

Chusteczki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni. Jak przygotować powierzchnię przed klejeniem? Materiał, który będzie klejony powinien zostać odpowiednio oczyszczony z brudu, tłuszczu i kurzu. Prawidłowe usunięcie zanieczyszczeń zwiększa skuteczność klejenia. Pakowane pojedynczo chusteczki nasączone alkoholem izopropylowym są sprawdzonym sposobem na przygotowanie powierzchni do procesu klejenia.
Chusteczki primer

Chusteczki zwiększające przylepność taśm

Chusteczki nasączone preparatem gruntującym. Skuteczny proces klejenia obejmuje nie tylko oczyszczanie powierzchni, ale również zastosowanie preparatu gruntującego. Preparat gruntujący tworzy powłokę ułatwiającą wiązanie kleju. Chusteczki zwiększające przylepność taśm są pakowane pojedynczo w saszetki. Zwiększa to komfort użytkowania i zapobiega wysychaniu preparatu.
chusteczka_4lang_str1-1-150×150

Chusteczki z opisem w 4 językach

Chusteczki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni mogą występować również w wersji w 4 językach. Zależnie od tego, gdzie Twój produkt będzie sprzedawany. Chusteczki świetnie przygotowują powierzchnię przed klejeniem. Pomagają w usunięciu zanieczyszczeń i zwiększają skuteczność klejenia. Chusteczki pakowane pojedynczo są nasączone alkoholem izopropylowym.

Proces klejenia taśm w 3 prostych krokach.

Oczyść powierzchnię - zastosuj chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu należy użyć chusteczek KlejTo, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnię do klejenia.

Przygotuj powierzchnię - zastosuj preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia, warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Gdy powierzchnia jest gotowa - przyklej taśmę

Dopiero po zastosowaniu obu chusteczek, naklej taśmę. Dzięki temu, połączenie będzie trwalsze i wytrzymalsze.

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!