CHUSTECZKI

Pakowane pojedynczo chusteczki
nasączane specjalistycznymi preparatami

 

 

chusteczka w saszetce z miejscem na twoją grafike

Chusteczki z Twoim logo

Chcesz, żeby na chusteczkach znalazło się logo Twojej firmy? Masz pomysł na chusteczki nasączone specjalistycznym preparatem? Wykonujemy chusteczki nasączone preparatem pakowane pojedynczo w saszetki w opakowaniu z Twoim logo. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Chusteczki
do odtłuszczania powierzchni

Chusteczki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni. Jak przygotować powierzchnię przed klejeniem? Materiał, który będzie klejony powinien zostać odpowiednio oczyszczony z brudu, tłuszczu i kurzu. Prawidłowe usunięcie zanieczyszczeń zwiększa skuteczność klejenia.  Pakowane pojedynczo chusteczki nasączone alkoholem izopropylowym są sprawdzonym sposobem na przygotowanie powierzchni do procesu klejenia.

chusteczka do czyszczenia powierzchni klejto w saszetce
chusteczka z preparatem gruntującym klejto w saszetce

Chusteczki
zwiększające przylepność taśm

Chusteczki nasączone preparatem gruntującym. Skuteczny proces klejenia obejmuje nie tylko oczyszczanie powierzchni, ale również zastosowanie preparatu gruntującego. Preparat gruntujący tworzy powłokę ułatwiającą wiązanie kleju. Chusteczki zwiększające przylepność taśm są pakowane pojedynczo w saszetki. Zwiększa to komfort użytkowania i zapobiega wysychaniu preparatu.

Chusteczki
z opisem w 4 językach

Chusteczki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni mogą występować również w wersji w 4 językach. Zależnie od tego, gdzie Twój produkt będzie sprzedawany. Chusteczki świetnie przygotowują powierzchnię przed klejeniem. Pomagają w usunięciu zanieczyszczeń i zwiększają skuteczność klejenia. Chusteczki pakowane pojedynczo są nasączone alkoholem izopropylowym.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

EPAT Sp. z o. o.
ul. Poznańska 45A
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System