Chusteczki odtłuszczające

Chusteczki odtłuszczające

Epat to producent chusteczek do odtłuszczania powierzchni oraz chusteczek zwiększających przylepność taśm.

Czym są chusteczki przygotowujące powierzchnię do klejenia?

Chusteczki pakowane pojedynczo zwiększające przylepność taśm nasączone są różnymi preparatami, w zależności od docelowego przeznaczenia. Dla wygody użytkowania, chusteczki pakowane są w pojedyncze saszetki. W przeciwieństwie do takich pakowanych zbiorczo, można z nich korzystać bez ryzyka, że inne mogą stracić swoje właściwości. To produkty niezwykle przydatne w klejeniu taśm. Dzięki nim zarówno sama aplikacja odbywa się szybciej, ale i przedłużona jest żywotność połączenia. Epat dostarcza chusteczki do czyszczenia oraz przygotowania powierzchni do klejenia z logo własnych marek, takich jak KlejTo. Na indywidualne zamówienie możliwe jest jednak przygotowanie saszetek z własnym logo klienta.

Chusteczki z Twoim logo

Chcesz, żeby na chusteczkach znalazło się logo Twojej firmy? Masz pomysł na chusteczki nasączone specjalistycznym preparatem? Wykonujemy chusteczki pakowane pojedynczo nasączone preparatem w saszetki w opakowaniu z Twoim logo. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Chusteczki do odtłuszczania powierzchni

Chusteczki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni. Jak przygotować powierzchnię przed klejeniem? Materiał, który będzie klejony powinien zostać odpowiednio oczyszczony z brudu, tłuszczu i kurzu. Prawidłowe usunięcie zanieczyszczeń zwiększa skuteczność klejenia. Pakowane pojedynczo chusteczki nasączone alkoholem izopropylowym są sprawdzonym sposobem na przygotowanie powierzchni do procesu klejenia.

Chusteczki zwiększające przylepność taśm

Chusteczki nasączone preparatem gruntującym. Skuteczny proces klejenia obejmuje nie tylko oczyszczanie powierzchni, ale również zastosowanie preparatu gruntującego. Preparat gruntujący tworzy powłokę ułatwiającą wiązanie kleju. Chusteczki zwiększające przylepność taśm są pakowane pojedynczo w saszetki. Zwiększa to komfort użytkowania i zapobiega wysychaniu preparatu.

Chusteczki z opisem w 4 językach

Chusteczki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni mogą występować również w wersji w 4 językach. Zależnie od tego, gdzie Twój produkt będzie sprzedawany. Chusteczki świetnie przygotowują powierzchnię przed klejeniem. Pomagają w usunięciu zanieczyszczeń i zwiększają skuteczność klejenia. Chusteczki pakowane pojedynczo są nasączone alkoholem izopropylowym.

Dlaczego przed klejeniem warto używać chusteczek czyszczących?

Chusteczki czyszczące powierzchnie przed klejeniem nasączone są alkoholem izopropylowym. To bardzo popularny środek do odtłuszczania i czyszczenia powierzchni. Doskonale sprawdza się na różnego typu powierzchniach. Świetnie usuwa tłusty osad, kurz czy innego typu zabrudzenia. Nie pozostawia przy tym żadnego śladu. Alkohol izopropylowy nasączony na chusteczkę zapewnia jego wygodną aplikację. Nie ma potrzeby odmierzania, samodzielnego namaczania kawałka materiału. Wystarczy wyjąć chustkę pakowaną pojedynczo z saszetki i jest ona od razu gotowa do użycia. Chusteczki nasączone alkoholem izopropylowym dostarczamy głównie do oczyszczenia powierzchni przed klejeniem, ale oczywiście to nie jedyne ich zastosowanie. Skutecznie wyczyszczą ekran smartfona, monitora, usuną smar lub resztki pasty termoprzewodzącej. Chusteczki do czyszczenia należy stosować przed użyciem tych z preparatem gruntującym.

Dlaczego przed aplikacją taśm klejących warto korzystać z chusteczek gruntujących?

Chusteczki zwiększające przyczepność taśm klejących pokryte są środkiem gruntującym. W miejscu gdzie ich użyto, zostawiają bardzo cienką, niewidoczną powłokę. Ułatwia ona wiązanie kleju, a co za tym idzie zapewnia trwalsze połączenie, nawet w trudniejszych aplikacjach. Dzięki temu proces klejenia jest dużo skuteczniejszy. Chusteczki z preparatem gruntującym zawsze należy używać na uprzednio wyczyszczonych i odtłuszczonych powierzchniach. Najlepiej do tego celu użyć chusteczek czyszczących Epat.

Dlaczego przed aplikacją taśm klejących warto korzystać z chusteczek gruntujących?

Epat to producent taśm klejących, o różnej mocy kleju. Niezależnie jednak od tego, aby połączenie było trwalsze, taśmom warto pomóc. W tym celu, warto zatroszczyć się odpowiednio o podłoże przed aplikacją taśmy. To sprawi, że zostanie przedłużona jej żywotność.

Poszukujesz chusteczek do czyszczenia lub przygotowania powierzchni przed aplikacją taśm klejących? Chciałbyś zamówić chusteczki z własnym logo? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

Proces klejenia taśm w 3 prostych krokach.

Oczyść powierzchnię - zastosuj chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu należy użyć chusteczek KlejTo, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnię do klejenia.

Przygotuj powierzchnię - zastosuj preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia, warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Gdy powierzchnia jest gotowa - przyklej taśmę

Dopiero po zastosowaniu obu chusteczek, naklej taśmę. Dzięki temu, połączenie będzie trwalsze i wytrzymalsze.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Zarządzaj plikami cookies