Strona główna » Taśmy » Taśmy tkaninowe

Taśmy tkaninowe

Taśmy tkaninowe jednostronnie klejące:

1T316x

Podstawowa i najbardziej uniwersalna taśma naprawcza. Dostępne kolory: czerwony, niebieski.

Zapytaj o produkt

1T319x

Taśma typu duct tape dla bardziej wymagających użytkowników. Niewielka grubość i bardzo gęsty, regularnie ułożony oplot. Dzięki temu taśmę bardzo dobrze się aplikuje. Taśma typu duct tape jest bardzo mocna, elastyczna i wytrzymała.

Zapytaj o produkt

1T317x

Nieprzemakalna taśma tkaninowa pokryta PE dostępna w kolorach czerwonym, niebieskim, czarnym, białym, zielonym i żółtym. Ma ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jej charakterystyczną cechą jest wysoka odporność na przecieranie.

Zapytaj o produkt

1T3444

To wyjątkowo odporna taśma stworzona do stosowania na zewnątrz budynków. Świetnie sprawdza się we wszystkich pracach remontowych jak np. tynkowanie ścian. Duża ilość kleju pozwala przykleić taśmę do większości podłoży np. tynk, klej, cegła, pustak, kamień, fasady, ramy okienne itp.

Zapytaj o produkt

1T213x

Gęsto tkana, gruba i mocna taśma w wersji matowej, dzięki temu nie odbija światła. To produkt stosowany np. teatrach do łączenia elementów scenografii, mocowania elementów nagłośnienia, oświetlenia, okablowania, oznaczania miejsc itp. Dostępne kolory: czarny, niebieski, zielony, żółty, biały.

Zapytaj o produkt

Taśmy tkaninowe dwustronnie klejące:

2T3700

Taśma, która charakteryzuje się wysoką przylepnością. Wykorzystywana jest do łączenia tkanin tekstylnych, tworzyw sztucznych, montażu wykładzin i innych zastosowań technicznych.

Zapytaj o produkt

2T3710

Taśma tkaninowa z miodową papierową przekładką. Jest to mocna taśma o bardzo wysokiej przylepności. Używa się jej do klejenia tkanin, tworzyw sztucznych, wykładzin. Bardzo łatwo się ją aplikuje oraz ręcznie zrywa.

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!