Taśmy tkaninowe

Jednostronnie klejące

1T316x - podstawowa i najbardziej uniwersalna taśma naprawcza. Dostępne kolory: czerwony, niebieski.

1T319x - taśma typu duct tape dla bardziej wymagających użytkowników. Niewielka grubość i bardzo gęsty, regularnie ułożony oplot. Dzięki temu taśmę bardzo dobrze się aplikuje. Taśma typu duct tape jest bardzo mocna, elastyczna i wytrzymała.

1T317x - nieprzemakalna taśma tkaninowa pokryta PE dostępna w kolorach czerwonym, niebieskim, czarnym, białym, zielonym i żółtym. Ma ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jej charakterystyczną cechą jest wysoka odporność na przecieranie.

1T3444 -  to wyjątkowo odporna taśma stworzona do stosowania na zewnątrz budynków. Świetnie sprawdza się we wszystkich pracach remontowych jak np. tynkowanie ścian. Duża ilość kleju pozwala przykleić taśmę do większości podłoży np. tynk, klej, cegła, pustak, kamień, fasady, ramy okienne itp.

1T213x - gęsto tkana, gruba i mocna taśma w wersji matowej, dzięki temu nie odbija światła. To produkt stosowany np. teatrach do łączenia elementów scenografii, mocowania elementów nagłośnienia, oświetlenia, okablowania, oznaczania miejsc itp. Dostępne kolory: czarny, niebieski, zielony, żółty, biały.

 

Dwustronnie klejące

2T3700 - taśma, która charakteryzuje się wysoką przylepnością. Wykorzystywana jest do łączenia tkanin tekstylnych, tworzyw sztucznych, montażu wykładzin i innych zastosowań technicznych.

 

Taśma tkaninowa dwustronnie klejąca z papierową miodową przekładką

2T3710 - taśma tkaninowa z miodową papierową przekładką. Jest to mocna taśma o bardzo wysokiej przylepności. Używa się jej do klejenia tkanin, tworzyw sztucznych, wykładzin. Bardzo łatwo się ją aplikuje oraz ręcznie zrywa.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o. o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System