Taśmy żelowe

tasma zelowa dwustronna z czerwona przekladka

PT050 – bezbarwna taśma wykonana ze spienionego kleju akrylowego. Dzięki swojej strukturze taśma jest elastyczna, tłumi i wygłusza drgania, uszczelnia połączenie. Jest tak mocna, że śmiało może zastępować połączenia mechaniczne np. gwoździe, nity, śruby. Grubość 0,5 mm.

tasma zelowa dwustronna z czerwona przekladka

PT100 – bezbarwna taśma wykonana ze spienionego kleju akrylowego. Dzięki swojej strukturze taśma jest elastyczna, tłumi i wygłusza drgania, uszczelnia połączenie. Jest tak mocna, że śmiało może zastępować połączenia mechaniczne np. gwoździe, nity, śruby. Grubość 1 mm. Polecana do powierzchni o większej chropowatości.

tasma zelowa dwustronna z czerwona przekladka

PT150 – bezbarwna taśma żelowa wykonana ze spienionego kleju akrylowego. Dzięki swojej strukturze taśma tworzy szczelne i bardzo mocne połączenia. Łączenie na taśmę żelową jest tak mocne, że zastępuje spawy, zgrzewanie, gwoździe, śruby i nity. Dzięki elastyczności przezroczysta taśma żelowa tłumi drgania i wygłusza. Grubość 1,5 mm. Taśma dwustronna żelowa do chropowatych powierzchni.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

klejto chusteczka do czyszczenia preparat gruntujacy

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.

EPAT Sp. z o. o.
ul. Poznańska 45A
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System