Strona główna » Taśmy » Taśmy żelowe

Taśmy żelowe

Taśmy żelowe w naszej ofercie:

PT050

Bezbarwna taśma wykonana ze spienionego kleju akrylowego. Dzięki swojej strukturze taśma jest elastyczna, tłumi i wygłusza drgania, uszczelnia połączenie. Jest tak mocna, że śmiało może zastępować połączenia mechaniczne np. gwoździe, nity, śruby. Grubość 0,5 mm.

PT100

Bezbarwna taśma wykonana ze spienionego kleju akrylowego. Dzięki swojej strukturze taśma jest elastyczna, tłumi i wygłusza drgania, uszczelnia połączenie. Jest tak mocna, że śmiało może zastępować połączenia mechaniczne np. gwoździe, nity, śruby. Grubość 1 mm. Polecana do powierzchni o większej chropowatości.

PT150

Bezbarwna taśma żelowa wykonana ze spienionego kleju akrylowego. Dzięki swojej strukturze taśma tworzy szczelne i bardzo mocne połączenia. Łączenie na taśmę żelową jest tak mocne, że zastępuje spawy, zgrzewanie, gwoździe, śruby i nity. Dzięki elastyczności przezroczysta taśma żelowa tłumi drgania i wygłusza. Grubość 1,5 mm. Taśma dwustronna żelowa do chropowatych powierzchni.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!