Epat 1P1132 taśma pod kontrłaty 3 mm

Epat 1P1132 taśma pod kontrłaty 3 mm

Uszczelka pod kontrłaty 1P1132, jest znana także jako taśma pod kontrłaty.

 • Producent: Epat
 • Nośnik: Antracytowa pianka PE
 • Klej: Hot melt
 • Przekładka: brak
 • Odporność: -30 + 80°C
 • Grubość: 3 mm
 • Kolor przekładki: n/d

Opis

Taśma pod kontrłaty 1P1132 Epat może służyć jako wygłuszanie do izolacji akustycznej i termicznej.  Jako producent materiałów samoprzylepnych jesteśmy pewni, że nasz produkt spełni Twoje oczekiwania. Ponadto naszą taśmę 1P1132 Epat możesz zamówić w różnych szerokościach, w zależności od przeznaczenia:

 • Uszczelki pod kontrłaty od 8 mm do 1500 mm, a szczególnie 40 mm, 50 mm, 60 mm.
 • Akustyczne uszczelki samoprzylepne 30 mm, 50 mm, 70 mm, 95 mm.

Uszczelka pod kontrłaty — właściwości

Wykonana z nienasiąkliwej pianki polietylenowej, taśma pod kontrłaty ma bez wątpienia niską absorpcję wody. To gwarantuje jej długotrwałą wydajność nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Grafitowa (antracytowa) pianka samoprzylepna, nie ma przekładki. To pośrednio jeszcze bardziej ułatwia jej naklejanie, a to z kolei skraca czas montażu i zwiększa komfort pracy. Dzięki temu, że jako producent taśmy pod kontrłaty używamy komponentów o wysokiej adhezji, nasz produkt zapewnia trwałe i niezawodne połączenie z większością powierzchni.

Uszczelka pod kontrłaty — zastosowanie

W budownictwie uszczelki akustyczne są stosowane jako taśma akustyczna na legary, taśma do profili GK, jak również jako taśma uszczelniająca pod kontrłaty.   Niezwykle przydatna jest również jako taśma tłumiąca do izolacji połączeń profili z konstrukcją, co znacząco poprawia komfort akustyczny pomieszczeń. Polietylen samoprzylepny jest stosowany również przy produkcji okien jako uszczelka przyszybowa – zazwyczaj w rozmiarach 8mm, 9mm, 10mm. Produkt ten został również zaprojektowany z myślą o zastosowaniach specjalistycznych, takich jak wibroizolacja czy podkłady pod legary, co czyni go niezastąpionym komponentem w każdym projekcie budowlanym i remontowym.

Inne specjalistyczne zastosowania pianki polietylenowej samoprzylepnej:

 • pianka samoprzylepna pod stopnie,
 • taśma piankowa czarna do wygłuszania,
 • maty wygłuszeniowe samoprzylepne,
 • taśma wygłuszająca i izolująca,
 • taśma do prostokątnych kanałów wentylacyjnych o wymirach 10 mm, 15 mm, 20 mm.

To właśnie w takich zastosowaniach można docenić świetną izolację akustyczną i termiczną naszej pianki samoprzylepnej ciemnej. Tego typu samoprzylepne taśmy uszczelniające są niezastąpione w wielu zastosowaniach budowlanych.

Dobra taśma pod kontrłaty — gdzie kupić?

Oferta sklepów internetowych takich jak –> pelks.pl czy –> tasmyikleje.pl (linki do gotowych produktów) umożliwia łatwy dostęp do produktów. Oferuje przy tym fachowe doradztwo i wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania dla konkretnych potrzeb.

Cena taśm akustycznych

U producenta taśm pod kontrłaty EPAT tego typu taśmy wygłuszające kupisz w atrakcyjnej cenie. Uszczelki pod kontrłaty bez przekładki to ekonomiczne rozwiązanie być może dla Ciebie. Jako producent, gwarantujemy wysoką jakość w połączeniu z efektywnością kosztową.

Niezależnie czy to w przemyśle, budownictwie, czy przy mniejszych projektach domowych, taśma 1P1132 Epat stanowi niezastąpione rozwiązanie, gwarantujące znaczącą poprawę komfortu użytkowania przestrzeni. 

Wybierz produkt, który Cibie interesuje i kliknij wybrany link w tabelce poniżej: 

Grubość Pianka PE EPDM TAPE EPDM Technic PRO EPDM Technic Economy EPDM Technic Regular
1 mm -> -> ->
2 mm -> -> -> -> ->
3 mm -> antracyt
-> biała
-> -> -> ->
4 mm -> -> -> -> ->
5 mm -> -> -> -> ->
6 mm -> -> -> ->
8 mm -> -> -> ->
10 mm -> -> ->
Zarządzaj plikami cookies