Błony klejowe

Jaki klej jest w błonie klejowej?

Epat to nie tylko dystrybutor błon klejowych, ale i producent błon klejowych. Do ich produkcji używamy zwykle kleju akrylowego lub kleju kauczukowego.

Do czego służy błona klejowa?

Błona klejowa jest używana do nakładania równej warstwy kleju na powierzchnię. Taśm transferowych używa się także do powlekania materiałów klejem. Film klejowy ma zastosowanie w produkcji przemysłowej wielkoskalowej oraz w małych zakładach produkcyjnych. Jest też używana w produkcji innych materiałów samoprzylepnych, do laminowania z nośnikiem. Jako dystrybutor błon klejowych, możemy doradzić, jaki film klejowy jest najlepszy do danej aplikacji.

Jakie jest zastosowanie błony klejowej?

Za pomocą błony klejowej można podkleić skórę, tkaninę, filc czy gumę, a także folię czy nawet plexi. Taśma transferowa z włókniny polipropylenowej na bazie kleju akrylowego jest dedykowana do łączenia trudno klejących się elementów, np. membran dachowych. Inna błona klejowa ze zbrojeniem krzyżowym dobrze łączy folie paroizolacyjne. Wersja taśmy transferowej z klejem kauczukowym o wysokiej początkowej sile klejenia bardzo dobrze łączy trudno klejące się materiały, np. syntetyczny filc, piankę, gumę, uszczelki i tekstylia.

Epat - dystrybutor błon klejowych

Jakie błony klejowe producent może dostarczyć?

Epat, jako polski producent błon klejowych, może dostarczyć film klejowy w różnych wariantach dopasowanych do potrzeb klienta. Błona klejowa jako czysty film kleju, zbrojona siatką błona klejowa, a także wykroje z błony klejowej. Producent błon klejowych zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów służących do klejenia różnorodnych powierzchni. Potrzebujesz nietypowej błony klejowej? Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Zarządzaj plikami cookies