Strona główna » Taśmy » Błony klejowe

Błony klejowe

Błony klejowe w naszej ofercie:

2TR1010

Taśma transferowa bez nośnika. Jest to cienki film kleju akrylowego o grubości 0,1 mm z białą foliową przekładką. Taśma ta nie posiada zbrojenia.

2TR1050

To odpowiednika taśmy 2TR1010, ale zamiast foliowej przekładki posiada papierowy, miodowy liner. Dzięki temu ta taśma jest idealna do laminowania materiałów, które później będą poddawane procesowi sztancowania.

2TR1022

Taśma o grubości 0,22 mm, jest dedykowana do łączenia trudno klejących się elementów np. membran dachowych. Jej charakterystyczną cechą jest możliwość aplikacji w temperaturach ujemnych.

2TR1150

Taśma transferowa na bazie kleju akrylowego ze zbrojeniem krzyżowym. Podsiada miodową, papierową przekładkę. Taśma sprawcza się idealnie przy laminacji materiałów łatwo rozciągliwych.

2TR3400

Taśma transferowa ze wzmocnieniem na bazie kleju kauczukowego. Jest polecana do łączenia materiałów trudno klejących, wszędzie tam gdzie wymagana jest natychmiastowa, wysoka przylepność.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!