Strona główna » Taśmy » Błony klejowe

Błony klejowe

Błony klejowe w naszej ofercie:

2TR1010

Taśma transferowa, błona klejowa, bez nośnika. Jest to cienki film kleju akrylowego o grubości 0,1 mm z białą foliową przekładką. Taśma ta nie posiada zbrojenia. Zaufaj sprzedawcy błon klejowych i złóż zapytanie o ten produkt w Epat Sp. z o.o. 

Zapytaj o produkt

2TR1050

To odpowiednika taśmy 2TR1010, ale zamiast foliowej przekładki posiada papierowy, miodowy liner bez zbrojenia. Dzięki temu ta taśma transferowa jest idealna do laminowania materiałów, które później będą poddawane procesowi sztancowania.

Błona klejowa ma zastosowanie tam, gdzie potrzeba wyjątkowo silnego połączenia materiałów. Ta taśma 2TR1050 jest dedykowana do klejenia papieru, skóry, pianki, plexi, tektury oraz laminatów grawerskich.

Zapytaj o produkt

2TR1022

Taśma o grubości 0,22 mm, jest dedykowana do łączenia trudno klejących się elementów np. membran dachowych. Jej charakterystyczną cechą jest możliwość aplikacji w temperaturach ujemnych.

Jest to taśma dwustronnie klejąca wykonana z włókniny polipropylenowej na bazie kleju akrylowego.

Taśma 2TR1022 od sprzedawcy błon klejowych jest odporna na warunki atmosferyczne i ma wysoką siłę klejenia.

Zapytaj o produkt

2TR1150

Taśma transferowa na bazie kleju akrylowego ze zbrojeniem krzyżowym. Podsiada miodową, papierową przekładkę. Taśma sprawcza się idealnie przy laminacji materiałów łatwo rozciągliwych, membran dachowych oraz folii paroizolacyjnych. Eliminuje zawilgocenie i zagrzybienie izolacji.

Zapytaj o produkt

2TR3400

Taśma transferowa ze wzmocnieniem na bazie kleju kauczukowego. Jest polecana do łączenia materiałów trudno klejących, wszędzie tam gdzie wymagana jest natychmiastowa, wysoka przylepność. Dobra taśma transferowa 2TR3400 od sprzedawcy błon klejowych sprawdza się tam, gdzie jest wymagana niska rozciągliwość. 

Dzięki zastosowaniu bardzo agresywnego kleju o natychmiastowej przyczepności nasza taśma transferowa ze zbrojeniem z siatki zapewnia bardzo szybkie i silne połączenie trudno klejących się materiałów. Łączy filc syntetyczny, gumę, piankę, uszczelki i materiały tekstylne. 

Zapytaj o produkt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. Epat Sp. z o.o. to producent i sprzedawca błon klejowych. W naszej ofercie znajdziesz też taśmy, kleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły

Nie znalazłeś czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń do nas!