Epat T020 taśma odblaskowa czerwona

Epat T020 taśma odblaskowa czerwona

Taśma odblaskowa czerwona T020 samoprzylepna do oznaczania tyłu naczepy, stosowana w rolnictwie, do ciągników, elementów małej architektury.

 • Producent: Epat
 • Nośnik: Folia PVC
 • Klej: Akrylowy
 • Przekładka: Foliowa
 • Odporność: -10°C +30°C
 • Grubość: 0,46 mm
 • Kolor przekładki: Biały

Opis

Taśma odblaskowa czerwona świetnie poprawia widoczność tyłu naczepy, pojazdu czy sprzętu rolnicego.. Jako producent taś pryzmatycznych, zrobiliśmy ją z wysokiej jakości folii, która świetnie odbija światło. Ma to bardzo duże znaczenie, jeśli chodzi o tył poruszającego się obiektu. Dzięki technologii pryzmatycznej nasza taśma odblaskowa bardzo dobrze odbija światło. Dzięki temu jest widoczna także z daleka.

Taśma odblaskowa czerwona samoprzylepna — zastosowanie:

 • Aplikacja na pojazdy, rowery i kaski.
 • Oznaczanie niebezpiecznych krawędzi.
 • Oklejanie obszarów, gdzie potrzebna jest lepsza widoczność.
 • Podnoszenie widoczności niebezpiecznych miejsc i elementów.

Obrysówka czerwona samoprzylepna świetnie sprawdza się w oznaczaniu krawędzi, konturów oraz różnorodnych składników infrastruktury. Jest to wyjątkowo korzystne w celu zwiększenia bezpieczeństwa w słabo oświetlonych miejscach. Taśma refleksyjna samoprzylepna tego rodzaju ma szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale także w codziennym życiu — przykładowo w oznaczaniu pojazdów, rowerów, kasków lub elementów odzieży.

Taśmy odblaskowe EPAT — zalety

Zalet samoprzylepnych taśm odblaskowych EPAT są wiele. Czerwona taśma ostrzegawcza jest łatwa w aplikacji. Można ją przykleić do różnych powierzchni, jak metal, plastik czy drewno. Czerwona taśma pryzmatyczna zapewnia lepszą  widoczność. Możesz ją kupić w szerokości od 25 mm do 100 mm, ale dostosowujemy ją na życzenie klienta przy większych zamówieniach.

Podsumowując, czerwona taśma odblaskowa ostrzegawcza samoprzylepna jest wszechstronnym i praktycznym produktem. Znacząco przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa poprzez zwiększenie widoczności. Jej łatwość montażu i uniwersalność sprawiają, że jest to niezbędne wyposażenie w wielu sytuacjach.

Samoprzylepna taśma odblaskowa pryzmatyczna: bezpieczeństwo i funkcjonalność

Dzięki naszym taśmom, które spotkasz też pod nazwą: obrysówka, taśma pryzmatyczna, taśma konturowa, zwiększysz widoczność i bezpieczeństwo naczepy czy sprzętu rolniczego.

Jak przykleić taśmy odblaskowe Epat?

To bardzo proste! Nasze taśmy są samoprzylepne, czyli pokryte równomierną warstwą kleju. Wystarczy dobrze oczyścić klejoną powierzchnię. Aby dobrze przygotować powierzchnię do klejenia możesz użyć naszych chusteczek z primerem. Natomiast następnie usuń przekładkę zabezpieczającą taśmę i dobrze dociśnij taśmę pryzmatyczną do klejonej powierzchni.

Obrysówki samoprzylepne — gdzie możesz je kupić?

Nasze taśmy odblaskowe, zwane także obrysówkami samoprzylepnymi, kupisz w formie standardowych nawojów i szerokości, a także gotowych wykrojów samoprzylepnych bezpośrednio w naszym sklepie internetowym tasmyikleje.pl. Natomiast jeśli potrzebujesz nietypowej szerokości lub długości nawoju, to odezwij się do naszych doradców techniczno-handlowych.

Dostępne kolory taśm pryzmatycznych

Jako producent obrysówki w formie taśmy konturowej zapewniamy kilka kolorów tego produktu:

 

Zarządzaj plikami cookies