Epat T010 taśma odblaskowa biała

Epat T010 taśma odblaskowa biała

Taśma odblaskowa biała T010 samoprzylepna do oznaczania naczep, sprzętów rolniczych, ciągników, elementów małej architektury.

 • Producent: Epat
 • Nośnik: Folia PVC
 • Klej: Akrylowy
 • Przekładka: Foliowa
 • Odporność: -10°C +30°C
 • Grubość: 0,46 mm
 • Kolor przekładki: Biały

Opis

Taśma odblaskowa biała jest świetna, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo i widoczność. Jako producent taś pryzmatycznych, zrobiliśmy ją z wysokiej jakości folii, która świetnie odbija światło. Dzięki technologii pryzmatycznej nasza taśma odblaskowa efektywnie rozprasza światło. Dzięki temu jest widoczna nawet z daleka.

Taśma odblaskowa biała samoprzylepne — zastosowanie:

 • Oklejanie pojazdów, rowerów, kasków.
 • Znakowanie ostrych krawędzi.
 • Oklejanie miejsc wymagających zwiększonej widoczności.
 • Zwiększenie widoczności miejsc i elementów stwarzających zagrożenie.

Obrysówka biała samoprzylepna, idealnie nadaje się do oznaczania krawędzi, konturów oraz różnych elementów infrastruktury. Jest to szczególnie przydatne, aby poprawić bezpieczeństwo w miejscach słabo oświetlonych. Taśma refleksyjna samoprzylepna tego typu znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale również w życiu codziennym — na przykład przy oznaczaniu pojazdów, rowerów, kasków, czy nawet elementów odzieży.

Taśmy odblaskowe EPAT — zalety

Zalet samoprzylepnych taśm odblaskowych EPAT są wiele. Biała taśma ostrzegawcza jest łatwa w aplikacji. Można ją przykleić do różnych powierzchni, jak metal, plastik czy drewno. Biała taśma pryzmatyczna zapewnia lepszą  widoczność. Możesz ją kupić w szerokości od 25 mm do 100 mm, ale dostosowujemy ją na życzenie klienta przy większych zamówieniach.

Podsumowując, biała taśma odblaskowa ostrzegawcza samoprzylepna jest wszechstronnym i praktycznym produktem. Znacząco przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa poprzez zwiększenie widoczności. Jej łatwość montażu i uniwersalność sprawiają, że jest to niezbędne wyposażenie w wielu sytuacjach.

Samoprzylepna taśma odblaskowa pryzmatyczna: bezpieczeństwo i funkcjonalność

Dzięki naszym taśmom, które spotkasz też pod nazwą: obrysówka, taśma pryzmatyczna, taśma konturowa, zwiększysz widoczność i bezpieczeństwo naczepy czy sprzętu rolniczego.

Jak przykleić taśmy odblaskowe Epat?

To bardzo proste! Nasze taśmy są samoprzylepne, czyli pokryte równomierną warstwą kleju. Wystarczy dobrze oczyścić klejoną powierzchnię. Aby dobrze przygotować powierzchnię do klejenia możesz użyć naszych chusteczek z primerem. Natomiast następnie usuń przekładkę zabezpieczającą taśmę i dobrze dociśnij taśmę pryzmatyczną do klejonej powierzchni.

Obrysówki samoprzylepne – gdzie kupić?

Nasze taśmy odblaskowe, zwane także obrysówkami samoprzylepnymi, kupisz w formie standardowych nawojów i szerokości, a także gotowych wykrojów samoprzylepnych bezpośrednio w naszym sklepie internetowym tasmyikleje.pl. Natomiast jeśli potrzebujesz nietypowej szerokości lub długości nawoju, to odezwij się do naszych doradców techniczno-handlowych.

Dostępne kolory taśm pryzmatycznych

Jako producent obrysówki w formie taśmy konturowej zapewniamy kilka kolorów tego produktu:

 

Zarządzaj plikami cookies