Strona główna » Taśmy » Taśmy BHP

Taśmy BHP

Czym są taśmy BHP?

Kategoria taśmy BHP to obszerny wybór wysokiej jakości taśm klejących, które są niezwykle przydatne w wielu branżach i zastosowaniach.

Profesjonalne taśmy BHP od producenta zwiększają bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie są stosowane. Epat, polski dystrybutor taśm BHP zapewnia specjalnie zaprojektowane taśmy antypoślizgowe, taśmy pryzmatyczne i taśmy oznaczeniowe, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony dla pracowników oraz użytkowników miejsc i przedmiotów, w których taśmy BHP są stosowane.

Dystrybutor taśm BHP dostarcza profesjonalne taśmy zwiększające bezpieczeństwo. Oferowane produkty są starannie wyselekcjonowane, aby spełniać najwyższe standardy jakości i normy bezpieczeństwa.

Taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze w naszej ofercie:

1F3636

Taśma do tymczasowego unieważniana znaków drogowych. Jeśli zostanie usunięta w ciągu 3 miesięcy od aplikacji, to nie zostawia śladów kleju. Taśma do unieważniania znaków drogowych jest wykonana z twardej folii PVC. Ma charakterystyczny pasowy nadruk czarny — pomarańcz — czarny. Występuje w formie rolek o szerokości 50 mm i 75 mm.

Zapytaj o produkt

1F360x

Taśmy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, miejsc składowania towarów, miejsc niebezpiecznych w halach magazynowych i produkcyjnych to szeroka grupa profesjonalnych taśm BHP. Nasze taśmy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych są dostępne w kolorach białym, czarnym, żółty, zielonym, niebieskim, czerwonym, żółto-czarnym. Kup taśmy BHP bezpośrednio od Epat Sp. z o.o. —  producent taśmy ostrzegawczej

Zapytaj o produkt

1T317x

Popularnie zwane duct-tape, gaffa, lub lasotaśmami. Występują w grubości od 0,13 mm do 0,22 mm, w kolorach białym, czarnym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym i srebrnym.

Taśma tkaninowa jest wykorzystywana szeroko w wielu gałęziach przemysłu. Jest to najpopularniejsza taśma naprawcza. Sprawdza się do wiązkowania kabli, rur i przewodów. Jest to świetna taśma do łączenia wykładzin na targach.

Zapytaj o produkt

1I17xx

Taśmy antypoślizgowe PREMIUM do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Służą do zmniejszenia ryzyka poślizgnięcia się w miejscach niebezpiecznych. Są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Nasi doradcy techniczno — handlowi pomogą dobrać najlepszą taśmę ostrzegawczą BHP.

Epat Sp. z o.o. jest producentem taśm BHP oraz taśm ostrzegawczych BHP. 

Zapytaj o produkt

TO40

Taśma samoprzylepna odblaskowa pryzmatyczna żółto – czarna w pasy, jednostronnie klejąca. Taśmy z homologacją tego typu poprawiają widoczność infrastruktury drogowej, elementów małej architektury, a także pojazdów, głównie ciężarowych wraz z przyczepą lub naczepą. Taśma czarno – żółta może być stosowana z tyłu lub po bokach pojazdów. Epat Sp. z o.o. to producent taśm ostrzegawczych BHP.

Zapytaj o produkt

TO30

Samoprzylepna folia odblaskowa pryzmatyczna żółta, jednostronnie klejąca w formie taśmy. Na ten materiał potocznie mówi się konturówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor żółty taśmy można stosować np. z tyłu lub po bokach naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze. Jeśli szukasz sprzedawcy taśm ostrzegawczych BHP to dobrze trafiłeś do Epat Sp. z o.o.

Zapytaj o produkt

TO20

Taśma odblaskowa na samochód od producenta taśmy ostrzegawczej to produkt pewny, o odpowiedniej jakości na polskie warunki drogowe. Jest to taśma pryzmatyczna, czerwona, jednostronnie klejąca, samoprzylepna. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa. Kolor czerwony taśmy można stosować np. na tyle naczepy, przyczepy lub pojazdu, aby zwiększyć widoczność na drodze. 

Zapytaj o produkt

TO10

Taśma odblaskowa pryzmatyczna biała, samoprzylepna, jednostronnie klejąca od wiarygodnego sprzedawcy taśm ostrzegawczych BHP. Tego typu taśma refleksyjna z homologacją, naklejona na przód pojazdu, poprawia jego widoczność w warunkach gorszej widoczności, np. w nocy. Na ten materiał potocznie mówi się obrysówka lub taśma obrysowa albo taśma konturowa.

Zapytaj o produkt

Epat oferuje szeroki wybór taśm BHP. Od gładkich foliowych taśm oznaczeniowych, taśmy do unieważniania znaków drogowych, przez taśmy antypoślizgowe z chropowatą strukturą, po odblaskowe taśmy pryzmatyczne do poprawiania widoczności samochodów ciężarowych i elementów infrastruktury. 

Taśmy oznaczeniowe samoprzylepne: są one doskonałym narzędziem do oznaczania niebezpiecznych obszarów lub potencjalnych zagrożeń w miejscach pracy. Są używane w zakładach produkcyjnych i halach magazynowych do wyznaczania ciągów komunikacyjnych i miejsc składowania towarów. Taśmy ostrzegawcze są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są dobrze widoczne. Epat, dystrybutor taśm BHP dostarcza wiele kolorów taśm ostrzegawczych, np. biały, czarny, żółty, zielony, niebieski, czerwony, żółto-czarny.

Taśmy gaffa, lasotaśmy, taśmy duct-tape to kolejna grupa taśm BHP. Występują w różnych grubościach i kolorach. Duct-tape to taśmy tkaninowe o szerokim zastosowaniu. Sprawdza się także do wiązkowania kabli, rur i przewodów, a także jako taśma do łączenia wykładziny na targach. Świetną cechą taśm gaffa jest możliwość urwania ręką, bęz użycia nożyczek. Jednocześnie taśmy typu duct-tape są bardzo wytrzymałe

Taśmy antypoślizgowe samoprzylepne: Te taśmy są idealne do zapewnienia bezpiecznego chodzenia na różnych powierzchniach. Posiadają specjalną powłokę antypoślizgową, która zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Producent taśm antypoślizgowych ma w ofercie taśmy do stosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz, w różnych kolorach i szerokościach. Dużą popularnością cieszą się taśmy antypoślizgowe na schody

Taśmy odblaskowe: Taśmy te posiadają właściwości odblaskowe, dzięki czemu są łatwo widoczne w ciemnościach i zwiększają bezpieczeństwo pracowników pracujących w warunkach niskiego oświetlenia. Taśmy pryzmatyczne zwiększają widoczność samochodów ciężarowych, naczep, do oznaczania sprzętów rolniczych, traktorów, a także elementów małej architektury. Samoprzylepne taśmy pryzmatyczne od producenta taśm BHP występują w kolorze: białym, żółtym, żółto-czarnym i czerwonym. Różne kolory mogą być stosowane w różnych miejscach. 

Taśma do tymczasowego unieważniania znaków drogowych: specjalistyczna taśma samoprzylepna do unieważniania znaków drogowych. Jest to taśma BHP od dystrybutora. Ma charakterystyczny pasowy nadruk czarny - pomarańcz - czarny i jeśli taśma do unieważniania znaków drogowych zostanie usunięta w ciągu trzech miesięcy od aplikacji, nie pozostawia śladów kleju. 

Taśmy BHP od producenta występują w różnorodnych rozmiarach, kolorach i rodzajach. Mogą być dostosowane do różnych potrzeb i zastosowań. Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego każdy produkt w tej kategorii został starannie wybrany, aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność.

Wybierając taśmy BHP z tej kategorii, możesz mieć pewność, że inwestujesz w produkty, które pomagają utrzymać bezpieczne i zorganizowane środowisko pracy, chroniąc zarówno pracowników, jak i mienie firmy.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w wyborze towaru. Epat Sp. z o.o. to producent i sprzedawca błon klejowych. W naszej ofercie znajdziesz też taśmykleje i wykroje.

Polecamy również:

Chusteczki primer

Preparat gruntujący

Aby powierzchnie były czyste i przygotowane do klejenia warto zabezpieczyć je preparatem gruntującym KlejTo. Preparat ten stanowi dodatkowe podłoże dla kleju i wspiera proces klejenia.
Zobacz szczegóły
Chusteczka czyszczaca

Chusteczki KlejTo

Przed klejeniem czegokolwiek należy odpowiednio oczyścić klejone powierzchnie. W tym celu najlepiej użyć chusteczek KLEJTO, dzięki którym szybko i wygodnie przygotujesz powierzchnie do klejenia.
Zobacz szczegóły