Tesa ACXplus 7255 MP

Tesa ACXplus 7255 MP

Dwustronna przezroczysta taśma z pianki akrylowej.  Pochłania obciążenia i kompensuje wydłużenia termiczne połączonych części.

 

  • Producent: Tesa
  • Nośnik: Lity akryl
  • Klej: Akrylowy
  • Przekładka: Foliowa, Papierowa
  • Odporność: 100°C
  • Grubość: 1mm
  • Kolor: Przezroczysty

Opis

Taśmy Tesa® ACXplus Multi Purpose (MP) są popularne ze względu na ich wysoką wiskoelastyczność i przyczepność. Są to grube, dwustronne taśmy z rdzeniem akrylowym, które mogą absorbować i rozpraszać naprężenia oraz kompensować wydłużenia termiczne łączonych części. Dlatego są idealne do wielu uniwersalnych zastosowań w zakresie łączenia elementów.

Aby dobrać odpowiedni produkt, który zapewni najwyższą wydajność klejenia, zależy nam na pełnym zrozumieniu Twojej aplikacji oraz użytych substratów.

Taśma Tesa® ACXplus 7255 Multi Purpose (MP) jest odpowiednia do łączenia przezroczystych i półprzezroczystych materiałów, takich jak akryl czy szkło. Taśma tesa 7254 z pianki akrylowej umożliwia uzyskanie optycznie przezroczystego połączenia dzięki swojej przezroczystej strukturze.

Rdzeń taśmy Tesa® ACXplus 7255 MP jest wykonany z lepkosprężystej pianki akrylowej, która optymalnie absorbuje i rozprasza obciążenia statyczne i dynamiczne. Dzięki temu ta wyjątkowa taśma z pianki akrylowej kompensuje wydłużenia termiczne połączonych części.

Akrylowa taśma Tesa ACXplus 7255 Multi Purpose MP będzie odpowiednia w wielu zakładach przemysłowych, zarówno w produkcji, odnawianiu, jak i przechowywaniu różnego rodzaju materiałów. Dzięki przezroczystej dwustronnej taśmie z pianki akrylowej uzyskasz profesjonalny wygląd końcowy aplikacji.

Zastosowanie:

Montaż szklanych elementów, łączenie szkła, akrylu. Tworzenie estetycznych transparentnych połączeń.

Do pobrania

Karta produktu

Zarządzaj plikami cookies