Tesa ACXplus 7254 MP

Tesa ACXplus 7254 MP

Dwustronna taśma przezroczysta z pianki akrylowej, która pochłania obciążenia i kompensuje wydłużenia termiczne połączonych części.

 

  • Producent: Tesa
  • Nośnik: Lity akryl
  • Klej: Akrylowy
  • Przekładka: Foliowa, Papierowa
  • Odporność: 100°C
  • Grubość: 0,5mm
  • Kolor: Przezroczysty

Opis

Taśmy tesa® ACXplus Multi Purpose (MP) są popularne z powodu wysokiej wiskoelastyczności i przyczepności. Są to grube, dwustronne taśmy z rdzeniem akrylowym. Mogą pochłaniać i rozpraszać naprężenia i kompensować wydłużenia termiczne łączonych części. Można ich więc używać do wielu uniwersalnych zastosowań w zakresie łączenia elementów.

Zależy nam, aby w pełni zrozumieć Twoją aplikację oraz użyte substraty. Dzięki temu będziemy mogli zarekomedować odpowiedni produkt, który zapewni najwyższą możliwą wydajność klejenia. 

Taśma tesa® ACXplus 7254 Multi Purpose (MP) sprawdzi się do łączenia przezroczystych i półprzezroczystych materiałów, np. akryl lub szkło. Taśma tesa 7254 z pianki akrylowej pozwala na uzyskanie optycznie przezroczystego połączenia dzięki swojej przezroczystej strukturze. 

Rdzeń taśmy tesa® ACXplus 7254 MP jest wykonany z lepkosprężystej pianki akrylowej. Optymalnie pochłania i rozprasza obciążenia statyczne i dynamiczne. Dzięki temu ta wyjątkowa taśma z pianki akrylowej, kompensuje wydłużenia termiczne połączonych części. 

Akrylowa taśma Tesa ACXplus 7254 Multi Purpose MP sprawdzi się w wielu zakładach przemysłowych. Przyda się w produkcji, renowacji oraz przechowywaniu materiałów różnego typu. Dzięki przezroczystej dwustronnej taśmie z pianki akrylowej uzyskasz profesjonalny wygląd aplikacji końcowej.

Zastosowanie:

Montaż szklanych elementów, łączenie szkła, akrylu. Tworzenie estetycznych transparentnych połączeń.

Do pobrania

Karta produktu

Zarządzaj plikami cookies