Epat 1TF3312 taśma paroprzepuszczalna do poliwęglanu komorowego

Epat 1TF3312 taśma paroprzepuszczalna do poliwęglanu komorowego

Taśma paroprzepuszczalna Epat 1TF3312 z klejem tylko po bokach taśmy.

Środek taśmy nie jest pokryty klejem i ma za zadanie zapewnić odpowiednią filtrację komór z poliwęglanu oraz chronić je przed zabrudzeniem.

 • Producent: Epat
 • Nośnik: Włókno syntetyczne PP
 • Klej: Kauczukowy
 • Przekładka: Papier silikonowany
 • Odporność: -30°C +80°C
 • Grubość: 0.51 mm
 • Kolor przekładki: Miodowy

Opis

Taśma paroprzepuszczalna EPAT 1TF3312 jest niezastąpiona w konstrukcjach z poliwęglanu komorowego, takich jak zadaszenia, łączniki i szklarnie z poliwęglanu. Jako producent taśm do poliwęglanu zadbaliśmy nie tylko o najwyższą jakość taśmy filtracyjnej, ale także łatwość aplikacji. Dzięki temu nasz produkt jest niezastąpiony w ochronie materiałów poliwęglanowych przed zanieczyszczeniami oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Taśma paroprzepuszczalna Epat 1TF3312 – zastosowanie:

Taśma jednostronnie klejąca pełna w kolorze szarym służy głównie zamykania komór płyt z poliwęglanu komorowego. Ponadto jest zrobiona z włókniny syntetycznej PP, na bazie kleju kauczukowego, oddzielona przekładką z papieru silikonowanego na bokach taśmy.

Taka taśma filtracyjn a jest uzupełnieniem profili zamykających do poliwęglanu. Stosowana pod profil dodatkowo chroni komory poliwęglanu przed zanieczyszczeniami takimi jak pleśnie, kurz i drobne owady oraz glony. Producent taśmy paroprzepuszczalnej Epat podkreśla, że tę taśmę warto stosować kiedy istotna jest odpowiednia wentylacja komór poliwęglanu. Nasza taśma paroprzepuszczalna z paskami kleju jedynie na jej bokach będzie najlepszym rozwiązaniem.

Cechy taśmy paroprzepuszczalnej Epat 1TF3312:

 • Mocny i wodoodporny klej w taśmie.
 • Nasza taśma jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
 • Taśma włókninowa z klejem po bokach pozwala na cyrkulację powietrza.
 • Odporna na wilgoć i wiatr taśma filtracyjna.

Jak dobrać szerokość taśmy filtracyjnej do poliwęglanu?

Jako producent taśm do poliwęglanu, możemy zaoferować wybór różnych szerokości taśmy filtracyjnej dopasowanej do szerokości płyt z poliwęglanu. Zobacz w tabeli, która znajduje się poniżej, jakie szerokości taśm pasują do jakich płyt. Jeśli chcesz dopytać o inne możliwe warianty naszej taśmy, skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi. Możesz także skorzystać z formularza umieszczonego bezpośrednio na tej stronie.

Grubość poliwęglanu

Polecana szerokość taśmy do poliwęglanu

taśma do poliwęglanu o grubości 4 mm, 6 mm, 8 mm

25 mm

taśma do poliwęglanu o grubości 10 mm, 16 mm

38 mm

taśma do poliwęglanu o grubości  20 mm

50 mm

taśma do poliwęglanu o grubości 32 mm

60 mm

Zarządzaj plikami cookies