wykroje na zamówienie

W kategorii wykroje na zamówienie znajdziesz szeroki wybór produktów sztancowanych, które tworzymy od podstaw jako producent wykrojów na zamówienie. Możemy stworzyć wykroje dopasowane do indywidualnych potrzeb różnych zakładów produkcyjnych. Dzięki technologii die cut oraz kiss cut możemy wyciąć z precyzyjne i czyste kształty z taśm.

W ofercie Epat znajdziesz szeroki wachlarz kształtów:

  • Prostokąty o różnych wymiarach i proporcjach boków,
  • Kółka i pierścienie o wielu średnicach.
  • Skomplikowane kształty, takie jak uszczelki pokrywy czy włazu, wykroje obuwnicze.
  • Różne inne kształty geometryczne.

Materiały, z jakich możemy wyciąć wykroje na zamówienie to większość produktów, które znajdują się w naszej ofercie także jako taśmy, czyli: 

  • wykroje z taśm dwustronnych,
  • wykroje z taśm piankowych,
  • wykroje z folii grubej i cienkiej,
  • wykroje z EPDM.

Wykroje od producenta Epat stosują przedstawiciele różnorodnych branż, takich jak automatyka przemysłowa, elektronika, budownictwo, automotive, reklama. 

Wykroje na zamówienie — precyzja i dostosowanie do potrzeb klienta

Dzięki temu, że jesteśmy producentem i konwerterem taśm samoprzylepnych, możemy dostarczyć Ci produkty, które usprawnią Twoją linię produkcyjną. Korzystanie z indywidualnie dopasowanych wykrojów na zamówienie ułatwia montaż wielu części i zwiększa efektywność produkcji. 

Przykładowe produkty, które możemy wykonać według wytycznych klienta to wykroje piankowe, które dzięki właściwości mikrogumy EPDM mają zastosowanie w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Nasi klienci często wybierają prostokąty piankowe w różnych wariantach materiałowych i wymiarowych. Ale to tylko jeden z wielu możliwych przykładów i zastosowań. Jeśli potrzebujesz indywidualnej oferty, skontaktuj się z naszymi doradcami. Wystarczy, że klikniesz przycisk „Zapytaj o produkt”.

Wykroje na zamówienie — technologia i materiały

Do produkcji wykrojów na zamówienie używamy różnych materiałów oraz wykorzystujemy, zależnie od materiału i nakładu, różnych technologii i maszyn tnących. 

Najczęściej wybierane wykroje to wykroje z EPDM, wykroje z taśm piankowych dwustronnych oraz jednostronnych, a także wykroje z folii samoprzylepnej. Dzięki własnemu parku maszynowemu dopasowujemy sposób, w jaki wycinamy wykroje, do potrzeb klienta, specyfiki materiału oraz zamawianego nakładu danego wykroju.

Produkujemy wykroje na zamówienie w arkuszach lub rolkach. Do różnych linii produkcyjnych sprawdzają się lepiej jedne lub drugie. Możemy także regulować rozmieszczenie wykrojów na taśmie czy arkuszu. 

Epat posiada w ofercie również wykroje z korka. Pozwalają na dystansowanie i ochronę powierzchni. Podobnie jak kawałki filcu, zabezpieczają podłoże przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

Epat - producent wykrojów na arkuszu

Jeśli wybierasz nasze produkty sztancowane, czyli właśnie wykroje samoprzylepne, inwestujesz w jakość i precyzję. To z kolei przekłada się na poprawę jakości i trwałości finalnych produktów Twojej firmy. Nasze rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, co pozwala na ich zastosowanie w miejscach widocznych i reprezentacyjnych.

Zapraszamy do współpracy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne oraz pomoc w doborze najlepszych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Niezależnie od złożoności projektu, gwarantujemy terminową realizację i najwyższą jakość wykonania.

Jeżeli poszukujesz, któregoś ze wspomnianych albo innego, nawet niestandardowego – Skontaktuj się z nami.

Gotowe wykroje na zamówienie - kup od ręki

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Zarządzaj plikami cookies