Eurozawieszki samoprzylepne i haczyki ekspozycyjne

Zawieszki do haków ekspozycyjnych w sklepach
Samoprzylepna zawieszka ekspozycyjna

Zawieszki samoprzylepne, które pewnie znasz także jako eurozawieszki lub eurohaczyki używamy do ekspozycji produktów w sklepach. Jako Epat producent zawieszek dla branży FMCG do produktów zawieszanych na hakach na standach, wykonujemy je z przeźroczystej, wysokogatunkowej folii PVC. Z kolei do mocowania zawieszek używamy agresywnego kleju o zwiększonej przyczepności do powierzchni niskoenergetycznych, które są trudne do sklejenia.

Eurozawieszki samoprzylepne są elementem wyposażenia prawie każdego sklepu, a szczególnie standów reklamowych dla produktów FMCG. Takie eurozawieszki spotkasz nawet w swoim osiedlowym sklepie. Eurohaczyki, jak inaczej je nazywamy, są to elementy przeznaczone do zawieszania produktów na półkach i hakach sklepowych. Te wykonane z mocnej folii uchwyty samoprzylepne, świetnie sprawdzają się w branży handlowej oraz reklamowej. Eurozawieszki z eurodziurką zapewniają także efektywne oraz atrakcyjne wykorzystanie przestrzeni na półkach i stoiskach. Dzięki takim eurozawieszkom możesz lepiej wyeksponować najlepszy towar, a co za tym idzie, taki, który jest atrakcyjniejszy dla docelowych klientów. Eurohaczyki natomiast spotkasz najczęściej w sklepach samoobsługowych. 

Epat Sp. z o.o. to producent zawieszek samoprzylepnych, haczyków, eurozawieszek z eurodziurką. Dzięki temu, że stosujemy europejskie standardy w zakresie wykonywanych otworów, nasze zawieszki samoprzylepne pasują do większości systemów ekspozycyjnych. 

Zawieszki występują w różnych kształtach.

 • Oferujemy samoprzylepne zawieszki w formie haczyków (standardowy rozmiar 35 x 22 mm – lewe i prawe).
 • Oferujemy samoprzylepne zawieszki z eurodziurką (eurozawieszki), standardowe rozmiary 35 x 47 mm oraz 50 x 50 mm.
 • Oferujemy także zawieszki z kółkiem.

Rodzaje folii PVC, której używamy do produkcji eurozawieszek i haczyków.

 • Folia o grubości 0,35 mm pozwala nam uzyskać udźwig pojedynczej zawieszki do ok. 420 g.
 • Folia o grubości 0,20 mm pozwala nam z kolei uzyskać produkt, który o wiele łatwiej przykleisz. To z kolei jest bardzo ważne przy bardzo dużych nakładach i ma duży wpływ na tempo produkcji.

Eurozawieszki i eurohaczyki - dostępne warianty, które oferujemy.

Dostarczamy zawieszki produktowe w formie samoprzylepnych eurozawieszek z eurodziurką oraz haczyków ekspozycyjnych prawych i lewych. 

 • Samoprzylepne zawieszki w formie haczyków (standardowy rozmiar 35 x 22 mm – lewe i prawe) są świetne do zawieszania na ekspozytorach z pojedynczymi.
 • Samoprzylepne zawieszki z eurodziurką (eurozawieszki), których standardowe rozmiary 35 x 47 mm oraz 50 x 50 mm możesz wyeksponować na ekspozytorach z hakami pojedynczymi i podwójnymi.
 • Zawieszki z kółkiem to kolejny z naszych produktów w ofercie.
Producent zawieszek samoprzylepnych eurozawieszka z eurodziurką

Eurozawieszka samoprzylepna z eurodziurką IEZ##

Dostępne u nas warianty eurozawieszek:
- wymiary: 35 x 47 mm/ 50 x 50 mm
- grubość: 0,25 mm/ 0,35 mm
- ilość kleju: 12 mm/ 15 mm
- ilość na rolce: 500/ 1000 szt.

Zawieszka samoprzylepna z otworem euro jest wykonana z wysokogatunkowej przezroczystej folii PVC. Jest przeznaczona do ekspozycji towarów na standach i półkach sklepowych wyposażonych w systemy ekspozycyjne z haczykami i uchwytami. Takie eurozawieszki znajdziesz w wielu drogeriach i sklepach z elektroniką.

Jeśli potrzebujesz mniejszej ilości eurozawieszek do testów, skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę. Próbki mamy na miejscu.

Producent zawieszek samoprzylepnych haczyk lewy samoprzylepny

Zawieszka samoprzylepna prawa, haczyk 1ZH01

Zawieszka samoprzylepna haczyk ekspozycyjny prawy jest wykonany z przezroczystej wysokogatunkowej folii PVC.

Haczyk ekspozycyjny prawy 1ZH01 od producenta zawieszek Epat Sp. z o.o. jest pokryty agresywnym klejem, który zapewnia wysoką siłę klejenia nawet do trudno klejących powierzchni.

Haczyki sprzedajemy w rolkach po 500 szt. i 1000 szt.

Jeśli potrzebujesz mniejszej ilości prawych haczyków do testów, skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę. Próbki mamy na miejscu.

Zawieszka samoprzylepna lewa, haczyk 1ZH02

Zawieszka samoprzylepna haczyk ekspozycyjny lewy jest wykonany z przezroczystej wysokogatunkowej folii PVC.

Haczyk ekspozycyjny lewy 1ZH02 od producenta zawieszek Epat Sp. z o.o. jest pokryty agresywnym klejem, który zapewnia wysoką siłę klejenia nawet do trudno klejących powierzchni.

Haczyki sprzedajemy w rolkach po 500 szt. lub 1000 szt.

Jeśli potrzebujesz mniejszej ilości lewych haczyków do testów, skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę. Próbki mamy na miejscu.

Jak wyglądają eurozawieszki samoprzylepne?

Eurozawieszki produkujemy z folii PVC, o różnej grubości. Produkujemy je z dwóch komponentów – plastikowego haczyka, zaczepu lub zawieszki oraz warstwy kleju. Zazwyczaj klej jest nałożony w formie paska. Umożliwia on łatwe przymocowanie eurohaczyka do opakowania, kartonu, czy pudełka. Poza tym eurozawieszki samoprzylepne mogą mieć różny kształt i formę.

Reklamowa zawieszka samoprzylepna - zastosowania, które proponujemy

Epat Sp. z o.o. to producent reklamowych zawieszek z dziurką euro oraz haczyków reklamowych, które pomogą Ci wyeksponować towar w Twoim sklepie i salonie firmowym. Dzięki dobrym relacjom z naszymi klientami znamy wiele zastosowań tego produktu do ekspozycji produktów FMCG. 

Zobacz przykłady zastosowania eurozawieszki i haczyków reklamowych:

 • zawieszki samoprzylepne eksponowania do towaru, 
 • zawieszki do torebek prezentowych w drogeriach, 
 • zawieszki do kosmetyków w drogeriach, 
 • zawieszki do elektroniki małej,
 • ekspozycja niewielkich produktów,
 • eksponowanie na stojakach wystawienniczych w sklepach i marketach,
 • ekspozycja elektroniki w salonach sprzedaży,
 • zawieszki do haków ekspozycyjnych,
 • samoprzylepne zawieszki do pudełek na kosmetyki, małej elektroniki
 • zawieszki na biżuterię, itd.
Samoprzylepne zawieszki reklamowe mogą być stosowane do opakowań z materiałów takich jak folia, papier, karton, materiałów powlekanych i wielu innych. Stosuje się je na konstrukcjach takich jak stripy, krawaty i inne nośniki ekspozycyjne. 

Dlaczego warto używać eurozawieszek samoprzylepnych?

Zawieszki z eurodziurkami są powszechnie używane w sklepach i na stoiskach reklamowych. Te zawieszki umożliwiają zawieszenie produktów, niezależnie od ich rodzaju i wagi. Eurozawieszki mają doskonałą wytrzymałość, dzięki której są w stanie zachować swoje właściwości mimo większego obciążenia. Eurozawieszki są banalne w montażu. Klej, którym je pokrywamy, zapewnia niemal natychmiastowe i trwałe połączenie z opakowaniem, niezależnie od jego rozmiarów. Eurohaczyk z kolei może być zamocowany w dowolnym miejscu, co pozwala na dostosowanie do półki oraz rodzaju pudełka.

Epat to znany producent eurozawieszek samoprzylepnych

Nasza firma Epat jest to producent zawieszek. Dzięki temu, że produkujemy je sami, mamy sporą dowolność i możemy dostosować parametry produkcji do Twoich potrzeb, szczególnie jeśli potrzebujesz duży nakład eurozawieszek lub haczyków samoprzylepnych. Produkujemy je z folii PVC oraz agresywnego kleju, o zwiększonej przyczepności. Dzięki temu możesz naklejać je na powierzchniach trudnych do sklejenia. Epat wykonuje eurohaczyki o różnej formie i grubości. Te cieńsze eurozawieszki i haczyki są łatwiejsze w aplikacji, a grubsze uniosą większy ciężar. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz producenta eurozawieszek samoprzylepnych. Zapytaj o produkt, który jest dostosowany do potrzeb ekspozycji towaru. Nie masz pewności czy to właśnie naszych zawieszek ekspozycyjnych potrzebujesz? Możesz zamówić pakiet próbek.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Zarządzaj plikami cookies