Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami. 

Tak, dla stałych Klientów zapewniamy ciągłość dostaw. Przyjmujemy również zamówienia ramowe, a towar wysyłamy na podstawie harmonogramu dostaw. 

Tak, jesteśmy producentem. W naszym zakładzie możemy:
- sztancować materiały w formie pojedynczych elementów, elementów na arkuszach lub w formie rolki
- pokrywamy surowce klejem
- laminujemy komponenty ze sobą, tworząc zupełnie nowy produkt dostosowany do potrzeb klienta
- docinamy taśmy klejące na dowolną szerokość
- przewijamy surowce na dowolne nawoje
- produkujemy chusteczki nasączane różnymi substancjami (wg wymogów Klienta)

Dodatkowo importujemy i konfekcjonujemy surowce, których nie jesteśmy w stanie sami wyprodukować.

Tak, wysyłamy towar za granicę Polski. Nasze produkty są używane w większości krajów europejskich. Niektóre produkty dostarczamy nawet do USA i Azji.

Tak, istnieje możliwość otrzymania rabatu. Wszystko zależy od wielkości zamówienia i indywidualnych ustaleń. Zapraszamy w tej sprawie do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi LINK.

Tak, produkujemy produkty dla naszych kontrahentów z ich logo. Możemy też przygotować produkty w wersji no name lub którejś z naszych własnych marek - Klej To, Czysta rączka, Epat.

Akceptujemy tylko wygodne i bezpieczne dla Klientów metody płatności. Najpopularniejszym sposobem płatności jest przelew bankowy. W siedzibie firmy za swoje zamówienie możesz zapłacić kartą debetową, kredytową lub gotówką. Istnieje też możliwość płatności za zamówienie za pobraniem.

Na standardowe produkty nie mamy minimum logistycznego, realizujemy każde zamówienie. W przypadku produktów wytwarzanych na indywidualne zamówienie ze względów technologicznych może być ustalana minimalna wielkość zamówienia. 

Tak, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w dogodnym terminie.

Tak, jest możliwość otrzymania oferty handlowej do dalszej odsprzedaży. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Prosimy o kontakt z działem handlowym LINK

Produkujemy taśmy o różnych nawojach. Możemy wyprodukować taśmy o innej długości niż standardowa. 

Zamówienie można odebrać w siedzibie naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Nasz dział zamówień poinformuje Państwa, gdy towar będzie wyprodukowany i gotowy do odbioru.

Tak, po podaniu parametrów technicznych produktu dopasujemy nasz odpowiednik.

Nie produkujemy etykiet. Wykonujemy wykroje w dowolnych kształtach z taśm jednostronnie i dwustronnie klejących.

Tak, nasz park maszynowy przystosowany jest do produkcji, laminacji i wykrawania różnych materiałów. Dzięki temu możemy wykonać taśmę o preferowanych parametrach i właściwościach technicznych. 

Tak, obsługujemy duże firmy i zakłady przemysłowe. Przy stałej współpracy jesteśmy w stanie zagwarantować kontrahentom ciągłość dostaw oraz niezmienną cenę. 

Tak, oczywiście. Nasz sklep internetowy znajdą nas Państwo na stronie Taśmy i Kleje. Prowadzimy też sprzedaż na Allegro LINK

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Detalicznie sprzedajemy tylko przez nasz sklep internetowy Taśmy i Kleje i na Allegro LINK

Jeśli jesteś klientem biznesowym dostarczymy Ci bezpłatnie próbki na testy. Klientów detalicznych zapraszamy do zakupu naszych taśm w krótkich nawojach w naszym sklepie internetowym Taśmy i Kleje i na Allegro LINK.

Nasza siedziba oraz zakład produkcyjny mieszczą się pod Warszawą, dokładny adres:

EPAT Sp. z o. o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce

Możemy wyprodukować niestandardowe wymiary taśm i wykrojów. Nasz park maszynowy umożliwia przygotowanie i dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki zapleczu produkcyjnemu możemy tworzyć zupełnie nowe produkty. Jako producent jesteśmy w stanie dociąć taśmy na dowolną szerokość co 1 mm, nawijać dowolny nawój na taśmach, laminować produkty ze sobą. 

W naszej firmie pracuje wykwalifikowana kadra doradców techniczno-handlowych, którzy dzięki doświadczeniu są w stanie pomóc dobrać odpowiedni produkt, nawet do najbardziej nietypowego zastosowania. Każdy pracownik jest dyspozycyjny, Klient może poprosić o bezpośrednie spotkanie w siedzibie swojej  firmy i wybrać taki produkt, który spełni jego oczekiwania. 

Jesteśmy w stanie przeprowadzić test materiałów w naszej firmie lub bezpośrednio u Klienta.

Nie mamy w ofercie taśm pakowych. Specjalizujemy się w produkcji technicznych materiałów klejących.

Nie znalazłeś
czego szukasz?

Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas

+48 601 901 511

EPAT Sp. z o. o.
ul. Przyparkowa 19
05-850 Jawczyce
Polska

NIP: 1182125681
e-mail: info@epat.pl
tel.: +48 22 350 47 40


ISO 9001:2015
ISO 9001 Quality Management System